Design HONLY Outdoor Furniture - věnujte pozornost lidským pocitům a zkušenostem

- May 23, 2018-

Lidé žijící ve městě žijí v šedém prostoru výškových budov celý den. Úzký prostor přiměje lidi, aby dychtili na volný, relaxační a přirozený zážitek. Pokud mohou najít doma v akru nějaký druh zábavy Slunce, blízkost k přírodě a pocit uklidňující únava jsou opravdu skvělé! Právě kvůli tomuto komplexu je "venkovní nábytek" stále více a více milován lidmi v moderní společnosti, kteří věnují tomu, že se těší životu. The

Proto se více a více designu venkovního nábytku věnuje větší pozornost vnitřním pocitům lidí. Mnoho témat, jako jsou zjednodušené tvary, oblouky, listy a květiny, dávají lidem pocit, že se blíží přírodě. Jeho konstrukční princip je v souladu s křivkou lidského těla a jeho vlastními materiálovými vlastnostmi jako dvěma hlavními referenčními body, celkovým modelováním plynulosti a rytmu.


Krásné barvy zabírají absolutní hlavní proud ve světlém a jednoduchém venkovním nábytku. Použití této barvy přináší lidem zdravý a jasný zážitek. Vracíme-li se k originálu, trend chytání přírody nadále trpí horečkou. Z hlediska tradičního dřevěného nábytku se díky technologickým zlepšením velmi uměle vylepšuje. Bavlna, plátno, bambus, ratan a další materiály jsou také jemnější a tyto jedinečné styly materiálového designu jsou také trendem budoucího designu a vývoje venkovního nábytku.

HONLY DESIGN.jpg

Dvojice:Zlepšený návrh vývoje produktu Další:Venkovní design křesel od společnosti McDonald's