Jak udržovat nábytek venkovního nábytku z ratanu

- Aug 29, 2017-

Trubička dělá nábytek v zimě pro ně je nepřítel, protože doma mají vytápěcí systém v zimě, pokud je ratanový nábytek je blízko k teplu, ratanový nábytek snadno křehký, tvárný, v blízkosti ohřívače je snadná deformace, zejména někteří v některých Části adheze lepidla v blízkosti ohně nebo doby ohřevu budou otřesné.

Průřez trubky tvoří nábytek plný jemných trubek nahoře, takže vlhkost ratanového nábytku je dostačující, ale příliš mnoho vodního nábytku z ratanu se změní na měkkou, volnou strukturu, sedící tvář bude klesat a je snadné chovat Bod formy v tkané síťovině.


Výhodou ratanového nábytku je to, že pokud se deformuje, může být použita k jeho uchycení do původního tvaru a po vysušení na ventilačním místě se vrátí do původního tvaru. Takže, když ratanový nábytek prochází, může být schopen snížit negativní, chytré a dokonce ho podporovat, takže návrat k původnímu vzhledu není problém.


Vzhledem k tomu, že vlhkost nábytku z cukrové třtiny je poměrně hodně, takže je velmi snadné získat cizince hmyzu, takže když najdeš místní z nábytku z cukroví domova, aby měl hmyzu, aby udělá co dělat? Pepřová zrna nebo pepřová kachna mohou být použity k zabíjení hmyzu, a to není hodně škody na ratanovém nábytku.


Konečně vám dávám malou radu, že hlína dělá nábytek, který po určité době využívá slabý slaný roztok, který je otřen, může již dekontaminovat a udržet svou flexibilitu, dlouho dlouho a musí být křehký odpor, úloha hmyzu odolného jíst Můra, obvykle s využitím prostředí k udržení větrané suché, vlhké počasí kolem každého půlměsíčního světla na slunci, je lepší, aby hrnce povrch materiálu je suchý, upozornění nemůže dlouho vystavení.


Dvojice:Různé vlastnosti PE Ratan a Pravý Ratan Další:Guangdong dřevěný nábytek Vývoz a množství obou poklesu