Jak zabránit zbarvení tvrzeného skla

- Jul 25, 2017-

Tvrzené sklo je hluboce zpracovaný skleněný výrobek vyrobený z plochého skla, který je řezán, ořezáván, omyt, sušen a poté ohříván na teploty skleněného měknutí a je rychle ochlazován, ze skla, avšak v létě je snadné vybuchnout. Důvodem je to, že v létě často otevřeme klimatizaci, rozdíly teplot uvnitř i venku jsou příliš velké, snadno vedou k rozhoznému tvrzenému sklu. Ale ve skutečnosti horké a studené jsou pouze pobídky, příčinou nebo vysokými skleněnými nečistotami, kvalita není až na standardní, kromě toho, dekorace konstrukce, nesprávné údržby a sklenice blew má také vztah. Je zřejmé, že instalace a údržba tvrzeného skla je nesmírně důležitá.


Abyste se vyhli nerovnoměrné horké a studené

Pokud se v extrémních případech na obou koncích skla aplikuje na vysokou teplotu a nízkou teplotu, pak 90% skla vybuchne, například zapálí žhavou tekoucí studenou vodu, rozbíjí se žárovky. Přestože pro tvrzené sklo se tato situace stane velmi malou, ale nebojí se deseti tisíc obává.


Aby se tvrdé sklo dlouhodobě vyloučilo v tlakovém stavu

Pro vnitřní krásu se mnohé rodiny rozhodnou používat tvrzené sklo jako stolní stůl, konferenční stolek, obecné tvrzené sklo, které odolává tlaku mezi 70 až 100 megapixelů, tlak v oblasti skleněné síly je maximální tlak, který může odolat. Převedeny na kvalitu zboží = (tlaková * plocha) / 10, pokud to není nutné, nechtějí tvrdé sklo stolní dlouhodobé umístění těžkých předmětů, aby se zabránilo tlakové hodnotě kritického bodu vedoucího k zlomené tupé sklo.


Zakázat používání ostré, tvrdé předměty zasáhlo roh skla

Vzhledem k tomu, že se stresové pole temperovaného skla soustředí v rohožích, roh se jednou zlomí, z tvrzeného skla zvýší pravděpodobnost prasknutí, takže kvůli domácí bezpečnosti nepoužívejte ostré předměty, které by narazily do tvrzeného skleněného rohu.


Uchovávejte mimo dosah kyselin a zásad

Aby se zabránilo vystavení tvrzenému sklu působení hydroxidu sodného (aerosolu NaOH) a jiných alkalických látek a kyseliny fluorovodíkové (HF), sklo je v podstatě oxid křemičitý (SiO2), výše uvedené látky budou chemickou reakcí.

Tvrzené sklo je lepší než obyčejné sklo, ale pokud se používá nesprávně nebo se nedostaví k údržbě, dojde k roztržení, rozbití rizika, potřeba koupit v kvalitě dobrého, v každodenní údržbě.


Dvojice:Železný nábytek Jak zachovat Další:Metody údržby kamenného nábytku