Jak chránit a čistit vaše pohovka ratan

- Dec 10, 2018-

Vinné révy je tak krásné, protože je odolný, takže většina ratanový nábytek vyžaduje pouze základní čištění a údržba aby byla jeho přirozenou sílu a barvu. Pomocí těchto kroků ratanové pohovce vypadat stejně krásná jako den, kdy jste ho koupili.

1. pravidelně čistěte povrch. Měsíční nebo týdenní úklid je nejlepší způsob, jak chránit vaše pohovka ratan a zabránit velké škody. Zředí se vodou na čisté vody. Použijte měkký hadřík odstraňte pěnu z povrchu a pak otřete povrch Ratanová pohovka bez toho, aby dřevo mokré. Nezapomeňte použít kartáček na zuby nebo jiné malé stopy k zadání mezery a drážek.

2. Umístěte Ratanová pohovka uvnitř. Přestože ratan jistě má rád vlhkost, není venkovní nábytek. Udržujte váš ratan doma, je nejlepší se vyhnout přímému slunečnímu záření a Ratanová pohovka bude trvat dlouhou dobu a vypadat lépe.

3. skvrny nebo jiné velké škody okamžitě zlikvidujte. Otřete skvrnu co nejrychleji s mycím prostředkem a kousek látky. Je-li dřevo je mnohem vážněji poškozena, například praskliny nebo trhliny, zkuste vařený lněný olej aby vlhkost zpět do materiálu. Opravdu těžké věci obraťte se na Ratan nebo proutěný expert, který se postará o dřevo.

4. proveďte důležité čištění každý rok. Důkladné čištění se postará o hromadění nečistot a zabrání dalšímu poškození. Otřete ratan s mycím prostředkem a použít trochu více vody, než používáte pro týdenní úklid. Pak suché dřevo tak rychle, jak je to možné, pomocí vysoušeče vlasů nebo umístění ratan pohovku na slunci. Konečně naneste vrstvu šelaku nebo lak na dřevo pečeť až do příštího roku.


Dvojice:Japonské Zákaznické Sofa produkty se nahrávají, děkujeme za podporu Další:Honly vyhrál 9. ročník soutěže provincie guvernéra provincie Guangdong a získal třetí cenu zvláštní soutěže