Huawei a Dubaj nemovitostí společně vytvářejí řešení Smart Home technologií aplikace

- Oct 27, 2017-

Huawei podepsal memorandum o porozumění v neděli s Deyaar, Dubaj nemovitostí developerská společnost, nasazení aplikací a řešení technologií pro inteligentní domácnosti.

Pět let partnerství znamená, že dia bude včetně Mont Rose, The Atria tisíciletí hotely a apartmány alba písek dia sídlo mnoho majetku, například zavedení inteligentních sítí a IP hlasové funkce.


Saeed Al Qatami, generální ředitel společnosti dia, řekl: "Na Internetu již není pojem do budoucna a se stává realitou." Městský bytový projekt, společně vyvinutý společností huawei a dia, začala v roce 2014 s rozlohou 500 milionů čtverečních stop (46,5 milionů čtverečních metrů) a asi 2,5 až 3 miliard dolarů Spojených arabských emirátů.


Do roku 2020 bude vybudována 27 budov, včetně většiny domácích, prodejny, Společenství klinik, plavecké bazény, basketbalové hřiště a hotely. Obyvatelstvem pak, inteligentní chytré domy a životního stylu mohou tvořit ucelený systém.


Společnost pak použije huawei Video Cloud služby Video Cloud pro nasazení, sledování a zabezpečení. "Technologie je urychlit tempo inovací, a to je důležité zejména pro architekturu škálovatelné a udržitelné," přidán huawei výkonný vice President pro spotřebitele podnikání.


Dvojice:Inteligentní trh domů se postupně rozšiřuje a prostředí pro budoucí spotřebu je bohatší Další:Čínský národní standard pro inteligentní domov je Haierem ovládán