IKEA oznamuje odvolání smrti světla v Číně

- Sep 21, 2018-

death lights.png

Tyto lampy určené pro malé děti jsou roztomilé a ceny na RMB 49. Podle plánu odvolání podaná IKEA (China) Investment Co., Ltd. na Šanghajské obecní úřad kvality a technický dozor, počet výrobků v pevninské Číně připomenout, je 50,197.


Pokud jde o důvod pro stažení tohoto produktu IKEA řekl, že obdržel zprávu od Číny. Dvě děti měly elektrickým proudem po dotyku nechráněné měděného drátu na vypínači Smilla Sgana. Naštěstí nebylo žádné poranění.


Však v mnoha dalších zemích po celém světě, IKEA má připomenout Smilla řady svítilen na velkém měřítku před pěti lety.


V roce 2013 17měsíc staré dítě v Glasgow, Skotsko, byl udušeni Smilla Nástěnná světla a další 15měsíc staré dítě byl málem zabit. IKEA otevřela proces navrácení a rozšířil odvolání Smila série svítidel v roce 2014.


Souladu nás Consumer Product Safety Commission IKEA má připomenout 23 milionů Smilla nástěnné lampy po celém světě. Toto číslo zdaleka přesahuje 50 000 bahtů, očekává se, že IKEA je připomenout v Číně.


IKEA je zvyklá vybavovací problém výrobky v některých zemích (například Spojené státy, Kanada, atd.), zatímco v jiných zemích (např. Dánsko, Austrálie, Čína, atd.) připomíná nejsou aktivní. Takovýto rozdílný přístup byl často kontroverzní v minulosti.


IKEA oznamuje odvolání svítilen v Číně

Září 19 webové stránky IKEA Čína oznámila odvolání tři děti nástěnné lampy v sérii SMILA (Sgana, Manet, Broma).


Dvojice:Nové předpisy pro dodání nábytku Další:Problém s falešnou propagandou v domácím průmyslu je mimořádný