IKEA nábytek je jednou znovu vzpomenout na bezpečnostní rizika existuje v každém rohu

- Dec 18, 2017-


V poslední době je ikea domů znovu kvůli události "Život archy" postavena uprostřed vlny.


"Ve Spojených státech bylo dítě v Kalifornii zabito převráceným nábytkem. Ikea si ve Spojených státech připomíná celkem 17,3 milionu zásuvek." Když vyšly zprávy, mnozí lidé nemohli sedět klidně. Ikea kromě toho chtějí vědět, zda je možné odvolat domácí použití zásuvek, maminka a táta nemůžou pomoci, ale starají se o víc, mnohem více s velkým nábytkem zásuvky v domě, nevidí, zda se dítě občas stoupá co mám dělat, abych se vyhnula podobným rizikům?

Samozřejmě, kromě skříňky, která by mohla být převrácena, zásuvka, nestabilní knihovna, okraje skleněné desky ... Ve skutečnosti existují otázky týkající se bezpečnosti dítěte nejen v "dětské místnosti", dospělí obývací prostor, strana je také dítě šťastné nebe a země, může být také úkryt některých bezpečných skrytých potíží. V tomto ohledu "věk guangsha" ví o bezpečnostních skrytých nebezpečích "dětských pokojů" a rodičům pomáhá odminovat.


Problémy s dětskou bezpečností se mohou také stát v prostoru pro dospělé


Vždy si myslel, že koupil dětský nábytek pro děti i když sladká, vždy myslela, že dětská dětská místnost je nádherně vyzdobená a hrajete dostatečně, vždy si myslel, že filletová skříňka je bezpečná, ve skutečnosti, když je rozsah omezený na život dítěte, který je definován jako " prostor, potřebují rodiče věnovat pozornost bezpečnostním problémům stále více.


Nedávno, v reakci na případ události skládky, ikea Čína vydala nové prohlášení 12. července 2016, aby si vzpomněla na malm zásuvku. Mezitím ikea Čína také uvedla, že "ikea je po desetiletí vybavena pevným balíčkem v zásuvce a upevnění horní stěny je nezbytné v návodu k instalaci." Není-li produkt upevněn na stěně, měli by spotřebitelé zvolit jiná řešení pro ukládání dat. Samozřejmě, ať už jde o speciální dětský nábytek, nebo jakýkoli jiný skříň v domácnosti, zachování dobré stability je předpokladem bezpečnosti.


Dotek ochucení, láska miluje nové věci, když děti jsou zvědavé na všechno doma, je neohrabaná hra, takže ti, kteří nebyli rodiči "pozornost" detaily, se mohou stát problémem pachatele.

Nábytek by měl být instalován se silnou konstrukcí

Zajistěte bezpečnostní skříň, pevně upevněte stěnovou kotvu! Průvodce použití lze nalézt v, v sádrokartonu nebo sádrové stěny s dřevěným pilířem, žádná dřevěná stud studená zeď, cihlová zeď, skříň se dát do jiné pozice s různými přípravky. Ikea říká, že je na tom, na jaký hardware se musí ujistit, že nábytek je pevně připevněn ke stěně, v závislosti na materiálu stěny. Ve skutečnosti to není jen pro děti, ale pokud některé kabiny nejsou dostatečně spolehlivé, dospělí pravděpodobně budou mít nehody.

Na druhé straně stabilita nábytkové struktury přímo ovlivňuje bezpečnost domova. Knihovna, která je příliš volná, položená na polici, aby se dítě nemohlo dostat do kontaktu, někdy "vzpřímené" světelné temperamenty, nemusí být výhodou pro dítě.

Kromě toho osobnost uvnitř studijního oboru naznačuje, že pokud je doma od 1 do 4 let doma, dveře zásuvky skříňky a snažte se, aby se nedostaly příliš nízko, jakmile se děti otevřou, pravděpodobně se objeví prsty. . Nemyslete si, že dospělí jsou pro své děti snadno jednat a pokaždé, když se otevírají, zavírají, dávají nebo berou, mohou jim přinést nečekanou škodu.

Zvláštní materiály by se měly vyvarovat křehkosti

Spotřebitel nedávno řekl, že špatná časy, dům přítele vzal šátek do očí a hlava hrát, náhodně narazil do dveří skříně, sklo rozbité, naštěstí dítě neměl příliš velké zranění, také dělat lidi děsil.


U některých rodičů může světlo sklo a keramický materiál přinést krásu doma, ale ve skutečnosti rodinné skleněné výrobky poškozují dítě, ne jednotlivé případy. Skleněný čajový stůl s ostrými rohy odřízl tělo dítěte, učil se chodit, rozrušený dítě vstoupil na sklo poté, co skleněné vázy úlomky bolely kůže, včetně náhodně rozbitých skleněných dveří a oken, špatná kvalita, když doma ze skla, keramiky a jiných křehkých výrobků blízko život dítěte, máma a táta musí být opatrní.


Pro dítě se nebezpečí často stává v "zvědavosti", takže některé "křehké křehké" předměty na poličce, nechte dítě dotýkat, je spousta rodičů volbou. Položka je důležité poznamenat, že ve vysokém, by také měl slibovat, že k pádu, a při výběru nábytku, by se měli snažit vyhnout sklo s rohy, a tloušťka skla co., LTD je velmi křehké produkty.


Podrobnosti je třeba dbát


Je to první věc, kterou musí dělat mnoho rodičů, když mají dítě. Pokud se s ní můžete vypořádat v mnoha částech vašeho domova, bude zaručeno vaše dítě.


Důležité je také poznamenat, že dítě, které má rád běh po domě, může také potřebovat bezpečnostní kartu, aby se zabránilo tomu, že by byla poškozena nebo zamčená uvnitř. Pro děti, které se chtějí dotýkat otvory v dírách prsty, je nutný kryt bezpečnostní zátky a ochranný kryt izolačního materiálu může bránit dítě před nebezpečím způsobeným napájecím prstem. S podobným "účinkem" může kuchyňský zámek zabránit tomu, aby dítě otáčelo kuchyňským knoflíkem, aby otevřelo zdroj zapálení, aby se zabránilo náhodnému výskytu. Dětský okenní bezpečnostní zámek může ovládat rodinné mobilní okénko, které se otevře, zabraňuje tomu, aby dítě otevřelo okno příliš velké a nehoda padajícím stavebním nebezpečím.


Kromě dětí "často často přicházejí do" obývací pokoj a ložnice prostor, bezpečnost kuchyně a toalety také nemůže ignorovat, zabránit pádu mat matrace se měří, může zabránit popálení teploměr, všechny aspekty života, nezapomeňte bezpečnost dětí.

Pro: www.szfa.com

Dvojice:Tipy na údržbu bambusového nábytku z ratanu Další:Jaké jsou hlavní faktory pro nakupování ve venkovním nábytku?