Ikea v budoucnosti pravděpodobně zahájí zabudované výrobky z umělých inteligentních technologií

- May 10, 2017-

Prodejce nábytku ikea by mohl v budoucnu zahájit vestavěnou technologii umělé inteligence v budoucnu.

Dánská inovační laboratoř Space10 nyní zkoumá, jak lidé chtějí vidět ve virtuálním asistentovi, což znamená, že švédská automobilka by mohla v budoucnu zvážit začlenění AI technologie nábytku.

Prostor 10 v průzkumu, aby se zjistilo, že zákazníci chtějí získat informaci v inteligentním nábytku virtuálním asistentům.

Ve většině případů jsou tyto problémy v okolí vašeho asistenta genderové preference (mužské, ženské a neutrální) a zda uživatel chce, aby pomocník AI více humanizoval člověka nebo stroj.

Zjistěte další otázku, zda uživatel virtuální asistent odráží hodnoty uživatele a světový názor, zda chcete, aby virtuální asistent detekoval emoce uživatelů a reagoval na emoce a dokonce sledoval stejné náboženství s uživatelem.

Zahrnuje také otázky, jako je soukromí, vyžadují, aby uživatel upozorňoval na to, zda může shromažďovat uživatelská data a za jakých okolností může AI shromažďovat uživatelská data, a tím zlepšit celkový interaktivní zážitek.


Dvojice:Potřeba přiložit důležitost k ochraně životního prostředí je imperativní průmyslem dřevěných dveří Další:Co je čínský styl nábytek