Zavést standardizaci, prosazovat inovace kvality nábytku

- Nov 14, 2017-

Na 1 listopadu 2017 každoroční "národní nábytek nábytek průmyslu standardizace práce a národní normalizační technického výboru druhého" čtyřikrát celou schůzi výboru v chongqing vedené plynule, u obchodu nábytek shenzhen asociace v Číně nábytek standardizace práce mimořádný přínos, oficiálně upgradován "pozorovatel" nábytek pro národní standardizaci technického výboru "člen". Na druhou stranu, shenzhen sdružení průmyslu nábytek jako nový národní normy kreslení jednotka zelených nábytek hodnocení produktů, komplexní vstupní studii národní normy, schválené odborníky.

 

Technický výbor národní nábytku v elektrotechnice je národní standard nastavení, organizátoři, lídři a manažeři a byl zodpovědný za výstavbu a rozvoj normalizace ve všech oblastech života. V posledních letech, s hospodářským rozvojem modernizace spotřeba olova do národních standardů MAS problém je obzvláště výrazné, je podporovat národní standard upgrade Čína nábytek standardizaci technologie výbor a národní standardizace související zaměření instituce.


Jako první asociace průmyslu Číny průmyslu sdružení průmyslu nábytek shenzhen je také základní organizace čínská nábytkářský průmysl a vždy má poslání a odpovědnost na podporu průmyslového pokroku. V posledních letech, s pomocí testovací centrum shenzhen nábytek průmyslu asociace (u řeky) odborné a profesní úrovně sdružení aktivně podporovat standardizaci upgrade upgradovat kvalitu jádro, upgradovat standardní nábytek poskytlo pozitivní příspěvek.


Začala v roce 2013, shenzhen nábytek obchodní asociace "shenzhen nábytek" brand identity práce, vyžadují členské organizace musí být pravidelně testovány na kvalitu sdružení průmyslu shenzhen nábytek, technologie omezené požadavky národních Standard na základě zvýšil na kontrolu klíčové suroviny, odešle "namísto"vzorkování"a další testování číslo. Dnes nejen zlepšila kvalita produktů členských podniků, ale "shenzhen nábytek" značka stala také unikátní pokročilé v zemi.


V roce 2014, za silné podpory městské vlády shenzhen obecní stranického výboru byla oficiálně spuštěna vyhodnocení zeleným nábytku v Číně. Jako doporučený standard čínský zelený nábytek produkty jsou "lepší než národní standardy a mezinárodními standardy". Navzdory čínské zelený nábytek je vysoký standard je velmi přísná, ale zatím je tu tucet enterprise kvalifikace certifikát nebo přístup, včetně první certifikaci podniků: o nábytek, matrace, pestrý život, fort Británie, Druhá várka certifikace, podniky: RenHao produkt, kolem náměstí zahradního nábytku, styl, silniční stelivo a zrníčka vstupní kvalifikace: den cheng nábytek (červené jablko), výhody nábytku, huayi prostor, nábytek webové stránky , průkopníkem podniků se kvalita standardní z Číny nábytkářském průmyslu.


V roce 2015 pod záštitou shenzhen nábytku obchodní asociace, "shenzhen standardní" (nábytek) navrhování oficiální start, shenzhen zvláštní ekonomické zóny technické specifikace "nábytek v hotových výrobků a surovin a pomocných materiálů škodlivé materiál nastavený limit ", suroviny do hotového výrobku nábytku a nábytku technologie omezené požadavky, které integrované monitorování z hlediska odvětví řízení, zlepšování kvality výroby nábytku, norma byla oficiálně vydána na 10 října 2016. Standardní odveden a vydány, nábytek nejen vyplněné v současné národní normě na některé klíčové projekty, které jsou prázdné nebo omezení, také stát čerstvou sílu k podpoře průmyslu "olej vyměňujte vodu" podpis souboru a události.


V roce 2016, domácnosti s tmavě vyrovnávací paměti typu pantu, typů domácností s vyrovnávací zásobník oleje na kluzná vedení, domácí hardwaru dveře kladkový systém atd do mnoha zemí v hardwaru skupiny standardů vydaných, jako jeden z výkresové jednotky, shenzhen nábytku obchodní asociace pro hardwaru související normy a dokonalé se pozitivní přínos.


Letos, shenzhen nábytek sdružení průmyslu rozhodl začít od shenzhen mezinárodní veletrh nábytku 2018, plně uplatňujícími vystavovatelů "hvězdičkami" kvalitní práce a riverside, inspekce a kvalifikované třetí strany testování instituce pro všechny vystavovatele požádat o kontrolu a továrna hodnotit kvalitu hvězdy, uvedeny na Ukázat veřejnosti a na konci, která závisí na kvalitě shenzhen výstavy budování pevné zdi, podporovat vystavovatelů s povědomí o kvalitě neustále zlepšovat kvalitu, ukončit produktech a podniky vstoupit na trh, vytvořit bezpečné kupujícími a spotřebiteli kvalitní průmyslové prostředí, nakonec na podporu kvality trhu čínských nábytku obrácené přenosu způsob komplexní inovace.


Rozumí se, že v roce 2016, shenzhen nábytku obchodu asociace jako národní normalizační technický výbor "pozorovatel" nábytek, jen za rok oficiálně upgradován na národních standardizačních technického výboru "člen" nábytek, slouží Ukázat národní normalizace technického výboru shenzhen nábytek průmysl sdružení nábytku v nábytku standardizace práce na uznání a pozornost, také odráží shenzhen sdružení průmyslu nábytek vyroben vynikající příspěvky.


V budoucnu opírající se o mezinárodní veletrh v Shenzhenu nábytku, shenzhen nábytku obchodní asociace testování platformu a instituce, jako například bude nadále prosazovat kvalitu čínských nábytkářské upgrade, dychtivě očekává vyrobené v Číně na mezinárodní, směrem na světě.


Dvojice:V polovině roku 2017 bude honosný nábytek implementovat model řízení 6 let Další:Profesor Peng Liang: Nový čínský styl je nábytek, který staví čínský estetický standard