V optimalizace pro evoluční | Milan Výstavní Soft Nábytek Trends Report

- Apr 13, 2017-

Kontinuální optimalizace modulární konstrukci

Modulární konstrukce pohovky u Milána veletrhu se stal dominantní trend značky skrz konstrukci modulu nepřetržitou optimalizaci, včetně příslušenství do jediné aktualizace modulů a modulu, v omezeném mezi moduly poskytují hojnější výběr. Jeho podstatou je značka ve zkoumání, jak se lepší rovnováhu hromadné výroby a různorodých potřeb.


Na funkci nového způsobu života detail optimalizace založený

Elektronické výrobky změnit způsob života spotřebitelů, nový způsob života funkce softwarových produktů pro každodenní vysokofrekvenční kontaktu také předkládá nové potřeby. Jak čistit telefonu více pohodlná pohovka, lůžko, hraje s podložkou, milánské značky dal odpověď.


Synchronizované fashion color

Výstava Milan každý rok, samozřejmě nebude chybět barevný obrázek Pantone, pro čtvrtletí módní barva znamená, že značka bude klíčovou odpovědí přepnutím tkaniny. V roce 2017 se roční tráva zelená barva se běžně vyskytují v letošní show.


Nový podporu malých

Hlavními produkty pohovku, modely houpačka jsou relativně stabilní, ale s nimiž tvoří kompletní sadu malých Další vývoj vesmíru, se stal vrcholem důležitých produktů. Zejména prostřednictvím veletrhu letos, podporu malých odrůda modely, vícenásobné kombinace materiálu a konstrukce mixu provést změny.


Styl je velmi prostor atmosféra

Po změně samotného produktu snížit, více prostoru změny exprese přítomna v nefyzično. Prostor je změna světla a stínu, nealkoholický outfit ozdobou zelených rostlin, aby se koncovým bodem ozdob, milan výstava software značka věnovaná nám báječný večírek. Multiple kombinace materiálů a konstrukce mixu, aby změny.


výzkumník afterword

Představovaný Milan softwarových značek změnit jev, můžeme vnímat za modelování softwarových produktů Milán je konstantní, protože značky se usadili mimo Tone vlastní rozvoj a růst systému. V tomto rámci, bude značka bude vycházet pouze z trendu meziroční změny v rámci optimalizace a inovace obalů, zváží a nikoli slepě vstříc trhu ztratila svou podstatu.

Řemen povrch, a to prostřednictvím analýzy softwarových produktů, doufáme, že další společnosti mohou díky vzhledu, viz mezinárodní porovnávání logiku rozvoj značky, vyhledává zákon o přežití high-order v nábytkářském průmyslu.


Dvojice:Milánský nábytkový veletrh v roce 2017: Nemůžete ujít výstavu pěti nábytku Další:Vezměte předem víte, v roce 2017 v Chicagu Mezinárodní Zahradní nábytek