V San Francisku v Kalifornii je zakázáno zakrýt čalouněný nábytek a výrobky pro dospívající

- Nov 24, 2017-

V San Francisku v Kalifornii je zákaz čalouněného nábytku a dospívajících výrobků zakázán
Dne 24. října 2017 byla rada orgánů dohledu v San Francisku pozměněna právními předpisy v oblasti životního prostředí (vyhláška, kterou se mění zákon o ochraně životního prostředí tak, aby zákaz prodeje čalouněného nábytku a nástěnných výrobků z San Franciska vyrobených nebo obsahujících přidanou chemickou látku zpomalující hoření) zakázal prodej výrobků obsahujících retardéry hoření čalouněný nábytek a adolescenti.

Zákaz:
1. Příslušné produkty se nesmějí prodávat od 1. ledna 2019;
2. Od 1. ledna 2019 nebude povoleno prodávat měkké materiály z měkkých materiálů o více než 1000 ppm od zpomalovačů hoření nebo z čalouněného nábytku nebo nábytku;
3. Výše ​​uvedený zákaz platí pro elektrické výrobky nebo elektronické součástky od 1. července 2019.

Požadavky na štítky:
Čalouněný čalouněný nábytek a čalouněné čalounění by měly být označeny štítkem, což by mělo znamenat, že pro splnění požadavků SB1019 není nutná žádná zpomalující hoření.

Poznámka:
1. Zapojeno do produktů: obsahuje více než 1000 čalouněných nábytků zpomalujících hoření PPM, čalouněného nábytku renovovaného nábytku nebo mladistvých výrobků, s výjimkou použitého nábytku (nikoliv renovované čalouněné nábytkové dekorace) nebo mladistvých výrobků.

2. Výrobky pro dospívající mládež: nové a určené pro kojence a děti do 12 let u výrobků pro domácí použití, s výjimkou nábytku a izolačních předpisů obsažených v produktu, včetně mimo jiné kolébky, pomocného měkkého sedáku, mat, podlahy hračka s podložkou, vysoká stolička, polštář vysoká židle, dětský nosič, dětská houpačka, dětská chodítka, dětské sedačky, kojící polštář, polštář, dětská postýlka, dětská postýlka, přenosné křeslo, dětské kočárky a dětské spaní MATS. Hlavním účelem výrobku není používání doma, jako jsou automobilové výrobky nebo díly, lodě, letadla nebo jiná vozidla; B. § 49 článku 49 federálního statutu pro výrobky a součásti automobilů a letadel; C. Výrobek musí splňovat požadavky na hořlavost podle 16CFR 1632 nebo 16CFR 1633. D. Výrobek musí splňovat normu testu hořlavosti pro postup zkoušky hořlavosti u veřejně dostupného nábytku v Kalifornii (technický bulletin pro TB 133).

3. Renovace dekorace čalouněný nábytek, tkaniny, výplň, dekorace, bariérové ​​materiály, pěna nebo jiné elastické výplně nábytku (během redecorate bez prodeje), podle kalifornského technického věstníku TB117-2013, splnit normu testu hořlavosti. Čalounický čalounický nábytek neobsahuje produkty splňující požadavky Kalifornie č. 133 technický bulletin.

4. Zpomalovače hoření: jakékoliv chemické nebo chemické složení, které zabraňuje šíření ohně nebo brání jeho šíření. Chemikálie zpomalující hoření, včetně halogenových zpomalovačů hoření, zpomalovačů hoření fosfátů, zpomalovačů hoření dusíku a zpomalovačů hoření na bázi nanometrů (odkaz na bezpečnostní a bezpečnostní sekci 105440 Kalifornie "specifikované chemické látky uvedené v" chemických látkách zpomalujících hoření, jakož i odkaz na federální předpisy kapitola 29 články 1910.12009 (g), všechna slova se objevují v chemickém listu bezpečnostních údajů "plamen" chemikálie).

5.SB1019: Čalouněný nábytek: chemikálie zpomalující hoření.

Dvojice:Když první sníh přichází, Honly nábytek vás učí, jak chránit nábytek pro zimu Další:Internet věcí se rychle rozšiřuje a inteligentní domov je klíčem k dalšímu rozvoji