Vnitřní použití venkovního nábytku

- Apr 28, 2020-

的格式

01


Styl současného kontrahovaného a pohodlného pocitu sedu, v jakémkoli vnitřním prostoru také bez narušení pocitu. Tato sada nábytku libovolné kombinace, rozmarná v pravidlech, je rozmarná v pravidlech.


Indoor application of outdoor furniture 402

Látkové umění venkovní pohovka je představena z vnitřní venkovní aplikace, implantát venkovní koncept, tržní přijetí je velmi dobré.

Pružnost, kterou materiál používá, přidala estetický pocit nábytku, platí naopak pro vnitřní prostor a přidala rekreační prvek, který není stejný jako vnitřní prostor.


Indoor application of outdoor furniture 2


03

Styl průmyslového designu klade důraz na primitivní, jednoduché a jednoduché linie. Tento nábytek zkrácený na linii, stejně jako kovové lehké pocity, přirozeně jdou na pláň, která vyřezává roli role a imanentního, narušeného stylu průmyslového designu velmi dobře.

Indoor application of outdoor furniture 304

Černá, bílá a šedá je neomylná kombinace designových prvků. Barevná nálada přijímá horké slunce v přírodě, skok ve stylu, který dává sexu, je v interiéru chladný.

Indoor application of outdoor furniture 505

Sluneční světlo přes francouzská okna do místnosti, plná přírody. Pohovka střední a pravidelné, mírně plné tělo, nechte celý prostor velmi atmosféru.


Indoor application of outdoor furniture 1v

Dvojice:Outdoor má úroveň vzhledu, aby duše více! Další:Praktičnost a kombinace vzhledu venkovního nábytku