Průmyslová interakce společně pomáhá nábytku obchodovat s ropou k vodě

- Jun 02, 2017-

Propagace a popularizace nových věcí bude vyžadovat celý průmysl a společné úsilí všech stran. Barva na bázi vody byla do Číny již více než několik let, vědomí lidí o ochraně životního prostředí se zvyšuje, vodou ředitelné nátěrové hmoty jsou stále více průmyslových odvětví a spotřebitelů pozornost a laskavost, což je společný průmysl strany jsou neoddělitelné.

Od národní politiky, průmyslu, obchodu až po univerzitu, média a pak spotřebitele a barvy související s každou částí této revoluce "ropa na vodu", která hrála důležitou roli a jsou nepostradatelná, musí spolupracovat na podpoře. Nyní se zdá, že na celém území země byla vyhlášena "historie nejpřísnějších" environmentálních norem, úroveň národní úrovně byla dokončena silným vysokým tlakem. Z hlediska průmyslu, ať už se jedná o sdružení malířských průmyslových odvětví nebo sdružení nábytkářského průmyslu, zahájila vedení politiky, propagace a poradenství z oblasti "ropy na vodu".

Malování podnikání sám jako "olej do vody" reformy klíčových složek, v této reformě by měla být hlavní síla. Po dvou letech průzkumu silnější společnosti zabývající se nátěrovými hmotami aktivně provádějí opatření k vývoji nátěrových hmot na vodě, nábytkářské podniky se postupně připojily a reformovaly tábor. Nicméně i když spotřebitel má pocit environmentálního povědomí, ale přijetí barvy na bázi vody je stále nízké.


Dvojice:Říjen 2017 Výstava US High Point Furniture Další:Polsko do šestého největšího výrobce nábytku na světě a čtvrtého největšího vývozce nábytku