Nábytkářský průmysl výrobě zámoří je inovativní způsob, jak rozšiřuje zámoří?

- Dec 19, 2018-

Zámořských továren, například Gujia a Qumei, se rozhodli expandovat na zahraniční trhy prostřednictvím fúzí a akvizic. Jde o poměrně tradiční způsob požadovat od podniků mít určité kapitálovou sílu.

Za trend sdílení ekonomiky se objevila metodu inovativní zámořské expanze: V roce 2017, Bangkok, Thajsko předznamenaly v továrně zvané Weishang nábytek. Tento místní thajské továrna připojil první kompletní tým v Číně. Weishang řídit prvky, výrobní haly a transformace výrobního systému. Z hlediska zpracování objednávek Weishang virtualizované thajské továrnu v Číně a zároveň poslal plánu výroby do továrny v Thajsku a také pomohlo jim na nákup surovin v Číně. Je to kombinace modelu Weishang a thajské továrny. Výhoda je, že prostředky z obou stran jsou komplementární a maximalizovat přínosy.


V dnešní a zítřejší svět, kde svět je stále více provázané spoléhat na jejich odpovídajících výhody, integrace vzájemného posílení může přinést skutečnou hodnotu zákazníkům a také umožňují oběma společnostem získat maximální komerční zisky.


V éře mobilní Internet mnoho zdrojů jsou umístěny v "cloudu". Kdykoli kamkoli může být bezproblémově koordinovány s stranu poptávky a centrální dispečink. Nábytek firmy také potřebují takové schopnosti koordinace zdrojů k vytváření větších projektů s minimální investicí. výstup.


Nejlepší způsob, jak začlenit jihovýchodní Asie a čínská nábytkářský průmysl v budoucnosti, je, že dávají své výrobní zdroje budou plné hry. Čínské společnosti budou hrát svůj vlastní design a obchodní výhody a tvoří dokonalý mezinárodní průmyslové řetězce společně vyvíjet trh nábytku v Číně a ve světě.


Dvojice:Co je zelený domov? Další:Eurasijská hospodářská komise schválí zákaz vývozu dřeva