Je kšeftaření vlastní domácí průmysl, fakt nebo bublina

- Sep 08, 2017-

Je kšeftaření vlastní domácí průmysl, fakt nebo "bublina"? Ve skutečnosti, kousek nábytku produktů z továrny, výstavy, spotřebiteli "vrstvy zvýšení ceny, to je, samozřejmě, není náhodné, slepá zdražování, ale také se stal vlastní výrobky pro domácnost uměle vysoká, hlavním důvodem pro ziskové rozpětí není vysoká.


Mnozí spotřebitelé si budou myslet drahé domácí výrobky musí být dar z nebes, ale domácí podniky a prodejci řekl sám skoro ziskové, že je to velice zvláštní věc, co je důvodem? Vlastní domácí průmysl je opravdu šmelina průmysl? Jaké jsou jejich nákladových položkách? Co je to zisk domácího produktu? Někdo ho rozbil a vypočítá ji.


Cena kusu nábytku z továrny na výstavu a spotřebiteli


1. výrobní cenu


Přímé výrobní náklady (včetně výroby materiálu, výroba umělých, workshop výrobních nákladů) přidat 28 % na základě nepřímých nákladů (elektřina a vody ztráty 2 10 %, nájemné, stroje, pomocný materiál 3 %, management zaměstnanci plat, zábavné a cestovní náklady řízení o 10 %, 3 % daň).


2. náklady na balení a posilování a dopravní spojení


Včetně materiálu a posílení rámce umělé, náklady na přepravu (od okolních oblastí městská logistika distribuce, městské distribuční centrum zákazníkovi dole, dole v manipulaci s domácí odběratele a je zodpovědný pro instalaci produktu list a skutečnými náklady).


3. náklady na poprodejní služby pro výrobce nábytku


Pokud výrobci nábytku poskytnout poprodejní servis pro zákazníky kupovat dřevěným nábytkem kvůli počasí, vlhkosti a tak dále vliv mají malý problém je normální, si zavolat ke dveřím údržby továrna, ty také mohou produkovat náklady, takže služba ale s ochranou se zvýší náklady.


4. poplatek za schválení celebrity


V posledních letech, se všech oblastí života soutěží pro mluvčí hvězda schválení poplatky byly roste a roste, ale ne stovky tisíc lidí, více než deset milionů. Mezi nimi stovky tisíc lidí jen koupit obraz hvězdy.


5. ekologické certifikaci poplatky


V současné době existuje více než 10 zelené certifikační značky na trhu nábytku. Tyto certifikační orgány mají oficiální a non vládní organizace a různé zelené ekologické certifikace mají vysokou nebo nízkou hodnotu.


6. účastnický poplatek


Poplatky za účast výstava velké nábytek, prostor téměř jeden tisíc juanů na metr čtvereční, méně než 9 čtverečních metrů standardní kabiny a náklady tisíce, kromě lokality a publicitu, dopravu a podobně ostatní náklady podniků na podílet se na rozsáhlé výstavy, statisíce poplatek je roven minimálně.


Stížnost: tyto příčiny maloobchodní cena je čtyřikrát vyšší výrobní cenu


Ne všechen nábytek mohou prodávat přímo spotřebitelům z továrny, většinou vyžadují odkaz prodejci obchody a ukládá náklady prodejců také mnoho prodejců druhá - a třetí tier měst od značek nákupní ceny téměř třetinu maloobchodní ceny. Například "přidanou hodnotu" proces kusu nábytku (tímto se odhaduje, skutečné ceny se mohou lišit):


Vlastní pravá dřevěná postel cena: přímé výrobní náklady na lůžko je 3200 yuan, a skutečné výrobní cenu by měl být obohaceny o 28 % nepřímé obvinění (3.200 / (1-0,28-0,12) = 5333 jüan).


Obchod a prodejce kanály: 20 % z prodejní náklady (nájemné a prodej) prodejci by měly zaručit alespoň 20 % teoretický zisk (5333 /(1-0.4) = 8888 jüan).


Cena produktu: na předchozí základ, plus externí rámeček zpevňující materiály a umělé 120 juanů. Cenovka je 8888 + 120 = $9008.


Logistika dopravy zákazníkům: logistika z okolí Šanghaje - 120 dolarů - $40-$200 na jednotku u zákazníka doma. Celkové přepravní náklady je 260-360 jüan.


Poprodejní služby a celkovou cenu: průměrný poprodejní servisní poplatek továrny je 30 juanů, 9008 + 260 nebo 360 + 30 = 9298 nebo 9398 yuan je konečná cena pravá dřevěná postel.


Údaje: vlastní domácí zisky jsou mnohem nižší než v jiných odvětvích


Daň z příjmu podniků podle státní správy daní, daňové výkazy statistiky výpočty, výběr Šan-si, Šan-tung, Kuang-tung, heilongjiang, Čchung-čching a tak na šest různých úrovní hospodářského rozvoje v provincii Kan-su, průmysl průměrné ziskové marže, zábavním průmyslu nejvyšší zisk.


Z vlastní domácnosti značky firmy hrubá marže 30 % až 30 % v průmyslu je více normální, ale vysoký hrubý zisk nepředstavuje ziskový, vlastní nábytek průmyslu průměrné ziskové rozpětí pouze 3 %, současná situace je ponuré.


Také nemůže být ignorována, však některé vlastní domácí značky výsledky jsou vynikající, prostřednictvím přiměřených působící v právě zveřejněna v prvním čtvrtletí roku 2017 výdělku, sibutramin domácnosti, Arnold, baby králík, Hollywood Host, xi rimmon čisté, Racek koupelně čistý zisk vzrostl více než 50 %;


Pane Piano, který má nejvyšší tempo růstu, dosáhl 304.46 procent. V první polovině roku, podle předpovědí byl pan Pianoa čistý zisk by měla růst o 85 až 125 procent roku na rok.


Dotaz: Proč nebetyčné výrobků pro domácnost nejsou vysoce ziskové?


1. domácí produkty opakovat spotřeba frekvenci nízkou, návrat méně zákazníků


Nábytek patří do spotřebního zboží, použití cyklus je dlouhý, obecné rodiny mohou nadále nakupovat domácí nábytek domácí spotřebu po celá desetiletí a tak odkup příležitosti jsou velmi málo a ne jako oděvního průmyslu nebo jiných sektorů takzvané "stálých zákazníků,".


2. prodejní model big-box je pronájem stojí vysoká


Materiály nábytku obchodní sentiment indexu data ukázala, že kumulativní objem prodeje nábytku a materiálů ukládá celostátní stavba 12,481 miliardy juanů, až 0,11 procenta meziročně. Ale ne růst zisku a dokonce i pokles, vzhledem k vlivu jiných kanálů oslabil obchody, tempo růstu zisku není dostatečně velká, ve stejné době stavební materiály nábytku obchody přebytečné a výrazně zvyšují náklady na nábytkářském průmyslu.


3. provozní náklady obchodu i nadále zvyšovat


Marketingové náklady, včetně nákladů na logistiku domácí podniky, obchody pronajímat náklady, náklady umělé, reklamu, podporu prodeje poplatek, atd., v důsledku existence míry inflace, marketingové náklady jsou na vzestupu v domácnosti podniky v Číně.


Pokračující růst nájemného obchodů má za následek komprese zisky obchodníků, zejména vysoké nájemné v některých luxusních obchodech, která odradila mnoho prodejců.


4. vysoké ceny nemovitostí vymačkaný místa růstu vlastní domácí průmysl


V posledních letech mnoho trh s nemovitostmi města obchodního objemu nových a ojetých bydlení (bydlení, agent, nájemné) klesla, domácnosti na trh také postupně spánku "studené" - poptávka domácností na spotřebu se zúžily, domácí tržní konkurence intenzivnější, domácí oblek stavebních materiálů, podniky cítí obzvlášť.


Nový průmysl má dvě funkce: prvním z nich je ziskuchtivost, z výroby ke konečnému spotřebiteli, asi několikrát vyšší; Druhým je tenká zisk, průmysl, který sotva vydělává peníze, a továren, dealery a obchody nerentabilní. Z pohledu výrobních nákladů nábytek není drahá, ale náklady na nájemné a další náklady, je vysoká, takže cena odchyluje od hodnotu samotnou.


Reflexe: kšeftaření je ve skutečnosti snědli neefektivnosti


Ve skutečnosti jsme spíše věřit v zkušeností domácí lékař – mnoho domů společnosti, aby 15 až 20 procent svých zisků, i když jsou dostatečně vysoké, aby se zisk.


Samozřejmě, jako vnějšího prostředí tlak zvyšuje, zisk probíhá také na spoustu problémů, ale "zablokován, mají prostředky vzdorovat", mnoho podniků nebo za pomoci technologií, managementu nebo marketingové inovace, buď pomocí mezeru na trhu je není standardní, o povrchnosti, přehnané propagandě, daňových nesrovnalostí, nezákonnému zaměstnávání, jako je hra s nulovým součtem a dokonce i negativní a proměnných metodou, může stále zvratů dosáhnout výše "super zisky".


Příležitost, dědičné, zhodnocování majetku sedět v velké peníze, není třeba dělat moc dobré přidanou hodnotu služeb, změna fáze do průmyslu i k formuláři oběhu tlakem. Ale podle teorie, je to běžný jev všech profesí, zejména proč je rozpor pouze bytový nábytek výrobce?


Jsme přesvědčeni, že klíčovým důvodem lži v moci značek je příliš malá, je-li vlastní domácí průmysl má také "gree", "haier" a "beauty" velkých podniků, obchodů a znovu silná, může zcela vlastní-postavený kanály, proč plyn od někoho jiného?


Bohužel vlastní domácí průmysl má nejen není big MAC podniku, dokonce i podnik, který mluví s spotřebitelské značky je velmi málo, to také není divu, úložiště ostatní uživatelé bude silný. Tržní hospodářství mnoho časů je spravedlivé, takzvané továrně tyrane obchod, obchod tyrane továrny, hlavní část hry na trhu, nakonec stále závisí na síle.


Velké obchody nebo sílu značky kanálu, přírodní bude přinesly svá vlastní pravidla na vás, pravidla mohou být nějaké škody pro vás, ale tak dlouho, jako legitimní, jste také bezmocný, kteří volají vám značek továrně je příliš malý? Kdo řekl prodejce není k nalezení dobré "Tatínek", Nespouštět dobrá značka?


Jaké jsou potenciální nevýhody malých značka výrobce a velké obchody? Za prvé průmysl má nízkou koncentraci, malé a střední podniky, mnoho krátkodobých chování a pravidel hospodářské soutěže je snadno narušen. Spotřebitelé často nemají jinou možnost, a zájmy nejsou zaručené. Za druhé, nízká průmyslu koncentrace znamená také nízké tržní efektivitu, je těžké získat nadměrný zisk prostřednictvím monopolní podniky, je těžké díky úsporám z rozsahu a oboru ekonomika absorbovat náklady, stejný nábytek, spotřebitel často muset platit více peníze na nákup; Konečně distributoři mohou využít "křížení", už ne obsah s rolí oběhu, i oblečený jako značkoví, ex tovární ceny produktů vlastní dům, znovu přidejte pár ceny, ať spotřebitelé více kapesné za.


Najdeme, že nakonec by se zisky podniku se sníží na nízkou efektivitu řízení podniku. A zlepšit výkonnost průmyslu, podnikové efektivnosti, ale i v podniku, větší a silnější, a zvýšit koncentrace trhu, tak tvoří Ctnostný kruh: domácí značky naučit se úspor z rozsahu, úspory z rozsahu nebo jiné monopol inovace k zisku; Obchod a prodejce by měl nejprve naučit obíhat a servis, pak měřítku, řetězu, standardizace zisk.


V průmyslu říká, že zatímco trpí mnoha okrajových podniky, některé hlavního proudu společnosti, zdá se, že se daří dobře, a někteří dělají stále bohatství.


Dvojice:Pudong domů Ukázat čtyřhra publikum zvýšení 26,3 % Další:Maine ve Spojených státech k zákazu látky nábytek přidat zpomalovač hoření