To není snadné pro tradiční společnosti nábytku přijmout internet.

- Oct 24, 2018-

U tradičních podniků není snadné měnit stávající model a přijmout internet. Obtíže jsou různé. Problémy různého podnikání v době jsou stále stejné a není to jen modelový problém. Vědecké marketingové myšlení podniků je obzvláště důležité.

Pokud jsou tradiční vlastníci firem v podstatě necitliví nebo nezajímaví na internetu, neexistuje žádný nedostatek talentů s různými provozními zkušenostmi na platformě v síti. Tyto podmínky lze rychle vyřešit v krátkém čase a skutečně omezit tradiční podnikatele nebo šéfy. Je to vědecké marketingové myšlení, které nemá skutečnou účinnost.


Například, jak posoudit konkurenceschopnost vašich výrobků pomocí některých průzkumů, za předpokladu, že chcete otevřít obchod s nábytkem, ale zvažte, zda je tento styl populární, zda je cena rozumná, a nejdůležitější je výběr obchodu , volba obchodu může být popsána Je to život a smrt tohoto podnikání, a není to prostě, že obchod má větší provoz a dobrý feng shui. Je nutné komplexně zvážit cílovou populaci cílové skupiny, míru konverze, jednotkovou cenu zákazníka a tak dále.


Stejně tak je třeba vědecké myšlení od offline až po online, ale tok lidí se v síti stává daty, jako je PV a IP, ale je to v podstatě totožné. Všichni potřebují dělat své vlastní produkty, propagovat přesné cílové obyvatelstvo (IP), dělat dobrou práci před a po servisu.


Dvojice:Nový Zéland zákazníka pohovka objednávky jsou připraveny k odeslání, děkuji vám za vaši podporu Další:Dnes italský zákazníci navštíví továrnu a naději, že zákazníkům bude líbit naše výrobky.