Italská značka nábytku nemůže opustit tři síly

- Oct 28, 2017-

Dong zhanwei, přednášející v šenzhenském výcvikovém středisku italské školy malagoni, pochází z Itálie. Itálie je země s mnoha špičkovými značkami módy a designu a nesčetné luxusní značky se staly univerzálním jazykem světa. Dong Zhan wei myslím, že úspěch luxusních značek je jen součástí italského designu, italská pýcha a spoléhá na design, také se neomezuje, jako je oděv, kabelky, šperky, nábytek jako důležitá kategorie designu, má klíčovou pozici v Itálii.

 

Řekl nundu, že interakce mezi designem, obchodem a výrobou byla hlavním důvodem úspěchu italské značky. První, italský návrhář; Za druhé, italští podnikatelé; Zatřetí, italští řemeslníci a italské průmyslové panství.

 

Návrháři, podnikatelé a dokonce i řemeslníci vidí mnoho lidí. Jaká je průmyslová oblast? V různých částech Itálie existují průmyslové prostory, které jsou speciálně navrženy pro návrh nábytku. Průmyslová oblast poskytuje zdroje, má schopnost zpracovávat suroviny, mnoho firem je malými podniky, je v průmyslové zóně, představují výrobní kapacitu ve srovnání s tradičními řemeslníky, přizpůsobenou moderní společnosti.

 

Průmyslové zóny musí spolupracovat s podnikateli a projektanty, aby uspěly. Ve své spolupráci mají podniky schopnost distribuce, výrobní kapacitu a investiční schopnosti. Návrháři jsou kreativní. Ale mezi nábytkem a oděvem existuje velký rozdíl. Obecně platí, že návrháři v oděvních společnostech patří k této značce. V Itálii jsou návrháři nábytku mimo společnost, jsou podle projektu rozděleni.


Dvojice:State Us Maine zakázal přidávání retardérů plamene k látkovému nábytku Další:Spusťte nábytek přizpůsobené věku