Italský dřevařský a nábytkářský prodejní účet představuje 5% svého HDP

- Jul 02, 2018-

Federlegno Arredo Kongresy Italské federace dřevařského a nábytkářského průmyslu se konaly v Pesaro Pesaro, přístavním městě severní centrální Itálie. Během konference FederlegnoArredo oznámila nejnovější údaje o italském dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu. V roce 2017 objem prodeje italského dřevařského a nábytkářského průmyslu dosáhl 41,5 miliardy eur, což představuje nárůst o 2,2% ve srovnání se stejným obdobím v roce 2016, což představuje 5% HDP Itálie a počet zaměstnanců v průmyslu dosáhl 320 000.

Údaje, které poskytl Federlegno Arredo, potvrdily také silnou exportní situaci italského dřevařského a nábytkářského průmyslu v roce 2017, přičemž vývoz činil 16,3 miliardy eur. Emanuele Orsini, předseda FederlegnoArredo, uvedl: "Aktivní zapojení velkého počtu firem v tomto odvětví zajistila plynulost dialogu a výměny mezi italskými podniky ze dřevařského a nábytkářského průmyslu. Musíme růst ve skutečné harmonii společným a jednomyslným způsobem a obnovit se v průmyslu. Stav a pohon vývoje italské ekonomiky.Nyní jsme vydali výzvu všem příslušným agenturám a firmám. Pokračujte v provádění účinných průmyslových politik na základě našeho návrhu na podporu dalšího rozvoje italského dřevozpracujícího a nábytkářského průmyslu.


Dvojice:Čína je bytový průmyslu je uvítá období velké integrace. Bytový podniky by měly využít příležitosti. Další:US Zákaznické křesla připravena k objednávce