Japonský moderní design nábytku

- May 29, 2018-

Začátek moderního průmyslového designu v Japonsku začal učením a čerpáním z evropských a amerických designů. 50. a 69. století 20. století byly počátky japonského hospodářského rozvoje. Průmyslový design byl zahájen imitací evropských a amerických výrobků a byl navržen tak, aby otevřel mezinárodní návrhy. Mnoho produktů v tomto období mělo zřejmé mimické stopy. Od sedmdesátých let vstoupilo Japonsko do svého rozkvětu prosperity a rozvoje. Průmyslový design byl také velmi rozvinutý. Od imitu k zlepšení, od zlepšení k tvorbě, postupně vznikl japonský výrazný styl designu a stal se jedním z největších světových designérských zemí.

Skupina návrhářů v nábytkářském průmyslu, jako jsou Liu Zongli, Chuan Shangyuan, Xi Duo Junzhi a Si Lang Cangsong, dělala vynikající příspěvky japonskému nábytku ke světu a vytvořila řadu klasických prací moderního nábytku na světě, jako je křeslo Liu Zongliho, motýlí židle Hi-Jun a měsíční světla u Shi Langsong.

Zatímco japonský moderní nábytek se těsně omezuje na světové trendy, nevzdává se své vynikající tradiční kultury a integruje národní styl s mezinárodními trendy. Je dobré si učit a učit se od současného designu čínského nábytku.

armchair.jpgButterfly Chair.png

Dvojice:Návrh železného nábytku Další:2018 Milán výstava nábytku, porozumět nejnovější trend návrh nábytku