Ležérní přeshraniční loupež, nábytkářský průmysl ztratí některé trhy

- Mar 03, 2018-

Home oblast je v současné době ve velkém průmyslu, stav malých podniků, tvář rostoucí koncentraci času, soutěžit o více a více podniků na trhu, jako velmi lepkavý průmysl, tradiční nábytkové maloobchodní kanály postupně ztratily Stav vstupu na trh .

Jeden fenomén, který nelze v posledních letech ignorovat, je, že se stále více "barbarů mimo nábytkářský průmysl" dostávají do segmentu nábytku od společností, které se nacházejí na protějšku, a společností pro zlepšení domácnosti, a snaží se tak integrovat nábytek do podnikání. Spolu s internetem a nově vznikajícími spotřebními zvyklostmi Stejně jako u spotřebitelských základů jako je MUJI, proso a dokonce i H & M.

Jako velmi lepivý průmysl tradiční maloobchodní kanál postupně ztratil svůj vstup na trh.

Současně je budoucnost neodolatelným trendem: s průmyslovým průmyslovým průmyslovým průmyslovým řetězcem zamířil průmyslový řetězec, který se týká nemovitostí, časů v pevném stavu, pulty, skladování a dalšího solidního nábytku v oblasti nemovitostí, sjednocená podpora v oblasti nemovitostí, v souladu s tvrzenou vazbou kritéria přijetí bydlení Součástí činnosti nábytku také stanovil vývojáři nemovitostí zřízené sběrné středisko dokončeno, stejně jako stavební materiály, designéři, zvyky, soft zatížení a další průmysl přeshraniční loupeže, nábytkářský průmysl ztratí drtivou většinu podíl na trhu!


Nepoškozený, musíme převzít iniciativu k přechodu

V Asociaci pro nábytkářský průmysl v Shenzhenu se zdá, že instituce tvrzeného obytného bydlení Guan Yongkang není alarmista, ale v domácím průmyslu již existuje ve status quo.

Podle předcházející navrhované teorie "osmi balíčků", tj. Sestav servisních sad, stavebnicových sad, dekorativních sad, nábytku, sady nábytku, sady nábytku, sestav pro měkké doplňky, sady domácích spotřebičů a funkčních sestav. průmysl je povinen posunout integraci vpřed, zabavit vstup a trh, zatímco fronta je vázána na nibble zpět a integrovat následný průmyslový řetězec.

V současné době před jednotností architektury, dekorace a jazyka nábytku je vývojový trend osobního nábytku stále silný. Tradiční nábytek, kromě úpravy, restrukturalizace, žádným jiným způsobem.

Buď profesionální, nebo platforma

Jak přejít? Guan Yongkang si myslí, že existují dva směry, které stojí za zvážení.

Za prvé, platformu. V přední části průmyslový řetězec v obytných odvětvích komplexně podporují strategii platformy, transformaci rozsáhlého industrializačního režimu. U takových podniků se stane nejdůležitějším právem software a služby.

Za druhé, specializace. Umístěný v průmyslovějším řetězci více pevných obalů, který je obytným průmyslem spíše na konci, tím více chcete získat jednu kategorii, model profesionálního rozvoje. Současně, realizace multi-kanálové inovace, on-line a offline integrace proudu a navazujícího průmyslový řetězec, nebo do strany spotřebitele, chopit se trhu přizpůsobeného objemu vyhrát.

V okamžiku, kdy se odvětví rychleji a rychleji mění, kdo je rychlejší, kdo vyhraje trh. Jakmile jsou technologie a bariéry značek zcela formovány, dokonce i podniky, které chtějí vstoupit, budou mít potíže. Proto pouze překroucení hranice, zadržování vstupu a změna myšlení můžeme najít budoucnost v turbulentních průmyslových změnách.


Dvojice:Vítáme vás připojit 41 Čína mezinárodní nábytek Fair(Guangzhou) Další:Úskalí při vývozu nábytku Jak získat zisk v mezinárodním trhu