Liaoning Benxi nábytek a výrobky ze dřeva Enterprise objem růst vývozu.

- Mar 02, 2018-

V roce 2017, liaoning vstupu výstupu inspekci a karanténu kanceláří úřadu, za podpory benxi benxi 857 dávkové exportovat nábytek a výrobky ze dřeva, hodnota 155 milionů jüanů, rok na rok růst 19,2 % a 19,9 %, respektive, dobrou dynamiku rozvoje .


Pojistit stabilní růst města nábytku a dřeva výrobky vyvážet, liaoning vstupu výstupu inspekci a karanténu kancelář kanceláří benxi podrobné implementace na 19. kongresu "musí dodržovat kvalitu první, účinnost nejprve, k zásobování vedlejší strukturální reformy jako hlavní trať"požadavky, za velké úsilí, aby"akce zlepšení kvality"a pomoc podnikům zlepšit úroveň kvality a řízení produktu. Budeme posilovat každodenní dohled při exportu nábytek a dřevo výrobky výrobních podniků k zajištění kvality a bezpečnosti. Na základě posouzení rizik systému správy a organizace klasifikace jsou implementovány zlepšit systém zabezpečování jakosti, zlepšit schopnost kontroly kritických kontrolních bodů a zlepšit kvalitu a kvalifikace produktů. Kontrolní řád ve stejnou dobu, inovace, mírně snížit náhodné listy pro exportní podniky, výrobky ze dřeva a nábytek vývozu nebude kouřit v praxi, "dát", plně využívá "bezpapírové kontrola", "uvolnit přes E" nové technologie například celní odbavení zkrátit dobu celního odbavení, Zjednodušte proces, snížit náklady na celní odbavení.


Rozumí se, že celé město v současnosti, jsou 6 podniky exportovat nábytek a výrobky ze dřeva, vyváženy především podlahu, stůl, židle, skříně a další nábytek pro domácnost, vyvážených do Spojených států, Evropy a Austrálie a další země a regiony.


Dvojice:Haier Přeshraniční nábytek do celé rodiny vytvořit vlastní divize Další:Nejvíce přísné environmentální sanační akce, nucené nábytek podnikání tiše ceny