Era generace strojů

- Sep 26, 2017-

Nyní továrna na nábytek vstoupila do období "nízkého zisku", kromě nákladů na pracovní sílu, od roku 2016, ceny surovin rychle vzrostly, inspektoři ochrany životního prostředí přinášejí náklady na sanaci, všechny podniky musí dýchat.


"Pokud nenávidíte někoho, nechte ho jít do továrny na výrobu nábytku." Tento černý humor obsahuje spoustu malého šéfa nábytku příliš smutný.


V recesi, kdy populace dividendy, velké a střední podniky nábytku zvolit "transformace", aktivně přijmout vládu řekl "generace strojů."


Nicméně, "generace strojů" je zcela změna způsobu výroby "silný lék", kromě drahé, ale také původní organizace může dovolit žít.


"Stroj generace", aplikace je dosáhnout úrovně průmyslových podniků v 4.0, a v současném nábytkářském průmyslu, velké množství nábytkářských podniků jsou stále v průmyslové 2,0, nebo dokonce 1,0 stupeň, automatizace, mechanizace jsou stále velmi nízké, nikoliv s procesy generování strojů, zařízení, personál, kapitál ... ...


Trh je vždy nepředvídatelný, protože zpětný způsob výroby je vždy nemilosrdný a rozhodný.


V nábytkářském průmyslu s tržbami velikosti biliónu se míchání zrychluje. Vidíme v procesu, že mnoho malých podniků v těžké přežít, a někteří zmizeli tiše.


Dvojice:Peking-tianjin-hebei První ochrana životního prostředí Unified Standard Implementation VOCs Governance Sword se týká malování Další:Shanghai nábytku spravedlivé slavnostní otevření City Design svátek ohromující udeřil