Milánský nábytkový veletrh v roce 2017: Nemůžete ujít výstavu pěti nábytku

- Apr 10, 2017-

Milan v roce 2017 se ve dnech 3. až 9. dubna koná mezinárodní veletrh nábytku. Ve stanoveném termínu se shromáždí praktičtí pracovníci z celého světa a milovníci nábytku. V tomto týdnu se bude v malém přehlídce milánského nábytku konat mnoho různých míst a jedna z nejpůsobivějších je následující několik výstav:


1, "vývoj Laminati, imaginární město"

Designér Paola Navone se bude zabývat výrobou laminátových fólií pro vývoj společnosti Laminati za příběhem a výrobními ikonickými produkty na displeji, kromě tohoto designu speciálně pro výrobu vzorků, včetně slavného architekta Ettore Sottsass Design nábytek.

2, "Akce Giromari, Dům ptáků"

24 designérů z Itálie a dalších zemí po celém světě v této činnosti, hrají k jejich jedinečnému názoru, že pro funkci, tvar a barvu, navrhnout různé neobvyklé ptačí domy.

3, "Chesapeake řemeslo a návrh nadace, mezi sérii a dynamika: korejská keramika"

Chesapeake Craft a Design Foundation budou vystaveny a zkoumány tradiční architektonické umění Jižní Koreje a kulturu. Navíc mohou přinést i nejvýznačnější návrháři moderního designu v Jižní Koreji. Více než tři výstavy se budou konat v Palazzo Della Triennale (Triennale design museum).

4, Cos x Studio mastný swyn

H & M je módní značka Cos bude spolupracovat s londýnským uměním a architektonickým studiem masty swyn, vystaveným v Cinema Arti a multi-smyslových dílech. Práce se jeví jako bublina plná mlhy. Studijní masturbace Alexander Groves a Azusa Murakam uvedli: "Roku 2016 je plná změn a krize, takže chceme být schopni spustit lidi a rozjímat meditační práce. Naše inspirace je příroda a měnící se období, tato změna je velmi krásná. Chceme být schopni vytvořit nějaký populární zážitek, abychom lidi spojili. " Předchůdce Cinema Arti je divadlo postavené v roce 1930.

5, "Váza medúzy"

Japonské designérské společnosti Nendo budou vystaveny v milánském showroomu značky Jil Sander: japonskou designérkou Oki Sato v dílenské produkci vázy "Jellyfish Vase" (Jellyfish). Zobrazit vázu pro celkem 30, vše bude vloženo do nádrže. Tyto vázy jsou tak výjimečné, že jsou vyrobeny z tenkého průhledného křemíkového materiálu, po dvou po barvení je nejen vzhled velmi podobný a medúzy a může být při změně nádrže na vodu intenzita a směr toku vody, Dolů, stejně jako skutečná medúza.


Dvojice:Čínská omezení Property Market, nábytkářský průmysl nemění Další:V optimalizace pro evoluční | Milan Výstavní Soft Nábytek Trends Report