Moderní Amsterdam House v Nizozemsku kombinuje venkovní s zábavu

- Nov 23, 2019-


Amsterdam moderní dům


Architektonická firma StudioHERCULES Maarten Hercules navrhla nový dům poblíž holandského Amsterdamu.Venkovní plochy domu jsou určeny pro zábavu. K dispozici je propadlý salonek s vestavěnými dřevěnými prkny a jídelní kout alfresco je navržen tak, aby se chránil před větrem a deštěm, s výhledem na okolní krajinu.
Potopený salonek nabízí výhled na bazén, který se také rozprostírá směrem dolů. Na druhé straně bazénu je chata, kterou lze ve stínu relaxovat.Interiér domu má bílé zdi, zatímco zakřivené schodiště, které spojuje různá podlaží domu, dodává jedinečný umělecký nádech.


Winding staircase


Black-framed horizontal 1Windows


V jedné z ložnic běží horizontální okna s černým rámečkem téměř po celé délce místnosti, což umožňuje přirozené světlo.Posuvné dveře se stěnou z tmavého dřeva se otevírají do skříně a okno na konci chodby dává prostoru jasnější vzhled.V jedné z koupelen je sprchová stěna, tmavé skleněné rámy a pod velkým zrcadlem je umístěna bílá lavabo.


V další ložnici jsou okna od podlahy ke stropu a závěsy v klasické černé a bílé, které nikdy nevycházejí z módy. Bílá zeď poskytovala nastavení pro postel, zadní část stěny neviditelnou hruď, nechal životní prostor velmi dobře využít.


bedroom

Dvojice:Design v New Yorku, možnosti venkovního nábytku Další:Design Share - Země Kreativní venkovní židle, které se vám líbí