Národní stavební materiály a trh bytového vybavení vstupují na vrchol

- Aug 19, 2019-

Nedávno ministerstvo obchodu s oběhem průmyslu ministerstva obchodu a čínská asociace oběhu stavebních materiálů společně vydaly index BHI pro národní stavební materiály. V dubnu činil národní index prosperity domácích stavebních materiálů (BHI) 102,11, meziměsíčně vzrostl o 5,70 bodu a meziročně o 2,35 bodu. Prodej stavebních materiálů a domácností nad jmenovitou velikostí v Číně dosáhl v dubnu 85,04 miliardy juanů, meziročně o 7,85% více než v předchozím měsíci ao 7,68%. Kumulativní prodej za leden až duben 2018 činil 276,77 miliard juanů, meziročně o 12,23% více.

Podle analýzy oddělení výzkumu průmyslového odvětví Čínské asociace pro cirkulaci stavebních materiálů vstoupil národní trh se stavebními materiály a bytovým nábytkem do tradičního dekoračního období od dubna a BHI nadále roste. Roste již druhý měsíc po sobě a stejné období předchozího roku. Celkový trh je stabilní a dobrý.

Čínské oddělení výzkumu oběhu stavebních materiálů v Číně poukázalo na to, že tempo transformace a modernizace národního trhu se stavebními materiály a domácím nábytkem se začalo v roce 2018 výrazně zrychlovat. atd., má uspokojit současnou novou spotřebu. V budoucnu budou inteligentní domy a inteligentní nákupní centra hlavními bojišti pro průmyslovou modernizaci a transformaci služeb. Doporučuje se, aby to podniky braly jako výchozí bod, dodržovaly nové trendy v průmyslovém rozvoji a chopily se nových příležitostí pro rozvoj průmyslu. Hluboké vykořisťování zásob nemovitostí a renovace trhu, vedoucí nové požadavky a podpora zvyšování spotřeby.


Dvojice:Ne Další:Kupujete papírový nábytek z Ikea