Nový standard pro domácí výrobky, levé a pravé pohovky i nadále podporovat zelené upgrady

- Jun 01, 2019-

V současné době je na trhu mnoho pohovek s nadměrnými škodlivými látkami. Důvodem jsou nejen faktory, jako je nedostatek technologických a výrobních řetězců, ale také náklady na sadu zelených vysoce kvalitních pohovek jsou téměř o 15% vyšší než u běžných pohovek. Za stejnou cenu to znamená prudký pokles zisku.


Levé a pravé pohovky nemají žádnou energii a náklady. V uplynulých 30 letech jsme neustále posilovali investice do výrobních linek a technologií, nejprve jsme se drželi konceptu ochrany životního prostředí a kvality a vedli ekologické standardy.


Stříkající voda, která kape do řeky, je vždy omezená. Pouze mobilizací síly celé řeky můžeme zachytit obrovské vlny. Od účasti na formulaci zelených standardů, rázném prosazování transformace a modernizace průmyslu a podpoře zavádění ekologických standardů v průmyslu se levé a pravé pohovky spojily s Shenzhenskou rodinnou asociací a finančním týdnem, aby spustily nový standard pro nové domácí výrobky, vyzývající každého domácího lékaře, aby jednal společně. Vytvořit vysoce kvalitní "nové domácí produkty".


Dvojice:Nábytkové maloobchodní kanály, tyto nové významné změny jsou na místě Další:Nejlepší dárek pro den dětí. Levý a pravý pohovky přinést zdravé a ekologicky šetrné zelené dětského nábytku.