Říjen Stavební materiály Vystřižený výrobní průmysl Ceny surovin Skyrocketing

- Oct 10, 2017-

Nedávno ministerstvo životního prostředí, rozvoj a reformní komise, ministerstvo průmyslu a další ministerstva a komise a Peking, Tianjin, Hebei a další provincie a města společně vydaly "Peking-Tianjin-Hebei a okolí 2017 - 2018 podzim a zima znečištění ovzduší komplexní řízení řešící akční program. " Program navrhl, že od října 2017 do března 2018 se průměrná koncentrace PM2,5 v kanálu "2 + 26" Pekingu-Tianjin-Hebei snížila o více než 15% a počet dnů těžkého znečištění pokles o více než 15%.

Současně, železa a oceli průmysl, komplexní výrobu výroby barevných kovů, topná sezóna Tangshan a dalších měst a městech 50% výroby oceli, elektrolytický hliník a oxid hlinitý podniky omezena výroba více než 30%, všechny cement vypnutí stavebních materiálů.


Produkce s omezeným počtem výrobců omezená výrobou


Program navrhl, že v roce 2017 topné sezóny (před 15. listopadem), Beijing-Tianjin-Hebei a okolní oblasti dokončit úkol vyřešit přebytečnou kapacitu před plánovaným termínem, "2 + 26" město dokončilo 72 jednotek, 3,98 milionu kilowattů z uhelných elektráren vyřazených, z uhelných elektráren k dosažení výkonu kolony nebo fyzického odvodu spalin.

Ve stejné době, ocel, koksování, stavební materiály, barevný a další průmysl v topné sezóně bude maximální produkce. "2 + 26" města zavést klasifikaci podniků železa a oceli podniků, v souladu s úrovní emisí znečišťujících emisí, do konce září 2017 vyvíjet špatné vrchol odříznout program. Shijiazhuang, Tangshan, Handan, Anyang a dalších klíčových měst, topná sezóna, kapacita výroby železa o 50% na vysokou kapacitu výrobní kapacity, skutečné využití podnikové elektřiny k ověření. Kromě ochrany vytápění a dalších živobytí úkoly, cement, cihlové pece, keramika, sádrové prkno a další stavební materiály stavebnictví, provádění všech vypnutí topné sezóny.


Požadavky na program v okolí místního průmyslu stavebních materiálů by měly být kombinovány s charakteristikami průmyslu a měly by představovat větší škálu špičkových výrobních požadavků. Neželezný chemický průmysl k optimalizaci řízení výroby, topné sezóny elektrolytické hliníkové rostliny omezené výroby více než 30%, oxid hlinitý podniky omezené výroby o 30%; uhlíkové podniky nesplňují zvláštní emisní limity, všechny přestaly splňovat zvláštní emisní limity, omezily výrobu 50% Z farmaceutických společností podílejících se na výrobě farmaceutických surovin souvisejících s emisemi VOCs využívá organické rozpouštědla při výrobě pesticidové společnosti, které se podílejí na emisích VOCs, v principu v topné sezóně zavést vypnutí.

Průmyslové podniky realizace sypkého materiálu přepravy špičkového nákladu. Těžké znečištění během období varování počasí, kromě živobytí lidí a jiných materiálů, Bohai moře přístavu sběr a distribuční vozidla zakázané vstupní a výstupní oblasti.


Kromě toho požadavky programu, provincie a města na konci září 2017 před koncem září k Ministerstvu ochrany životního prostředí předložily podniky "rozptýleného znečištění" vyčistit seznam rektifikačních projektů, neorganizované transformace emisí plné ráže seznam, průmyslové podniky vrchol uzavření seznamu programů, znečištění ovzduší Seznam emisí, seznam silně znečištěného havarijního plánu snižování emisí.


Úloha kontroly znečištění ovzduší je náročná


2017 je konec první fáze "Atmosféry 10". Podle ministerstva ochrany životního prostředí se průměrná koncentrace PM2,5 v městech "2 + 26" v Pekingu-Tchien-ť-čching-ji v prvním pololetí zvýšila o 5,4%, podle ministerstva ochrany životního prostředí postižené těžkým znečištěním v lednu a únoru roku 2017. Poprvé od roku 2013 se Taiyuan, Shijiazhuang a další města dokonce zvýšily o více než 30%. Podzimní a zimní úloha správy atmosféry v Pekingu-Tianjin-Hebei je velmi náročná.


Za tímto účelem je program jasný, podzim a zimní Peking-Tianjin-Hebei znečištění ovzduší přenosového kanálu "2 +26" město PM2,5 průměrné koncentrace klesla více než 15%, těžké znečištění dnů klesl o více než 15%. Mezi nimi byla průměrná koncentrace PM2,5 ve městě Peking, Tianjin, Shijiazhuang, Xinji 4 město (kraj) snížena o 25%, dny s těžkým znečištěním o 20%.


Navrhuje se, aby ministerstvo ochrany životního prostředí, ústřední organizace a příslušné provinční lidové vlády v Pekingu, Tchien-ťin-Hebei a okolních oblastech urychlily provádění pilotního projektu zřízení nadregionálních agentur na ochranu životního prostředí pro provádění pilotních projektů projekty na vytvoření nadregionálních agentur pro ochranu životního prostředí a zaměření na řešení regionálních environmentálních problémů životního prostředí. Podle dohody by měl do konce září 2017 Peking-Tianjin-Hebei a okolní oblasti agentur pro ochranu životního prostředí v oblasti životního prostředí dokončit přípravu a uvedení do provozu a postupně dosáhnout jednotného plánování, sjednocených standardů, jednotného EIA, sjednoceného monitoringu, jednotného práva vynucení.

V rámci opatření v oblasti řízení navrhl program úplné dokončení uhelného uhlí za jadernou uhelnou úlohu. 2017 do konce října, město "2 + 26" dokončit uhlí za jmění uhlí na jmění více než 3 miliony; urychlit výstavbu okresní monitorovací sítě, do konce října 2017, město "2 + 26" všech 327 kraje postavené všechny obsahují SO2, PM2.5, O3 a dalších šest parametrů, včetně automatického monitorování kvality ovzduší.

Navíc "program", který zvýší centrální prevenci znečištění a kontrolu zvláštních fondů na podporu úsilí zaměřit se na "2 +26" město naklonit. Zároveň vyžadovat, aby příslušné místní samosprávy na všech úrovních zvýšily úroveň prostředků na prevenci a kontrolu znečištění ovzduší pro podporu úsilí.


Týdenní ceny budou podporovány


V zahřívací sezóně se očekává produkční politika produkce, která omezuje výrobní politiku, oceli, neželezných kovů, chemikálií uvedeným v několika kolech rostoucího přílivu.


V "vzduchu deset" nastavit úkol kvality ovzduší Beijing-Tianjin-Hebei dosud nedokončil případ, s ohledem na druhou polovinu postupně do topné sezóny, tlak na životní prostředí bude větší, tak environmentální politika bude i nadále zpřísnit dosažení "atmosféry deseti" cílů politiky.


"Program" navrhl PM2,5 nejnovější kontrolní cíle a iniciativy, jsou v "atmosféře deseti" na základě další "nadváhy".


Letošní ročník ochrany životního prostředí a výroby ohřevu v různých letech, především v letošním roce je "Atmosféra 10" první etapa cílového roku hodnocení, vliv atmosférické správy mají jasné ukazatele hodnocení.


Za druhé, zimní omezená výroba není jen městskou oblastí "26 + 2", Shandong, Hebei a další místa měst, které nejsou "26 + 2", také posílí environmentální iniciativy zaměřené na řešení zimních environmentálních problémů;


Za třetí, první polovina oceli, neželezných kovů, uhlí a dalších firemních zisků bude obecně lépe reagovat na environmentální politiky, aby ochránily své dorty. Tyto faktory určují, že opatření na ochranu životního prostředí budou na podzim i v zimě přísnější.

Řada průmyslových odborníků se domnívá, že opatření na ochranu životního prostředí pro zpřísnění opatření budou železem a ocelí, chemickými látkami, stavebními materiály, farmaceutickým průmyslem v omezeném výrobním průmyslu, aby se vytvořila nabídka na straně kontrakce, což povede k posílení cenových očekávání. V tomto regionu jsou dobré nebo nejsou nebo nejsou dotčeny příslušnými opatřeními k omezení společností kótovaných na burze. Očekává se, že ocelová poptávka a poptávka výrazně zlepší fázi. V období ohřevu byla přísná ochrana životního prostředí, neutrální a volné tři scénáře, což odpovídá výrobě oceli o 031 milionů tun, 08 milionů tun a 0,26 milionu tun, což představuje za stejné období v roce 2016 topná výroba surové oceli 11,7%, 10,8% % A 9,8%.


Ochrana životního prostředí v topné sezóně bude mít vliv na většinu řetězce hliníkového průmyslu. V současné době město "2 + 26" zapojené do výrobní kapacity oxidu hlinitého představovalo 36% celkové provozní kapacity země, elektrolytický hliník představovalo 33% země. Dnešní analytici cenných papírů se domnívají, že současná struktura kapacity, oxid hlinitý, předpečená anoda jsou mezery. S uzavřením nelegální výrobní kapacity a ochranou životního prostředí omezenou zahřívací sezónou se mezera postupně rozšiřovala, mezera oxidu hlinitého se odhaduje na zhruba 800 milionů tun, předepisuje se anodová mezera kolem 1,5 milionu tun.


Ekologické bouře vystupňují! Den stavební činnosti není dobrý!


Letošní inspekce ochrany životního prostředí, nazvaný historie největší a potrestat největší úsilí. 7. srpna se Centrální pátá inspekce ochrany životního prostředí ujala vedení při kontrole práce v provincii S'-čchuan a otevřela čtvrtou skupinu centrálních inspektorů ochrany životního prostředí. Rozumí se, že osm inspektorů v srpnu 7 až 15, provádění inspektorů umístěných v Jilin, Zhejiang, Shandong, Hainan, Sichuan, Tibet, Qinghai, Xinjiang (včetně sboru) provádět inspektor práce k dosažení provincií, město) inspektory plné pokrytí.


Dvojice:Je spotřeba Upgrade nuceni inovovat průmysl řešit tři hlavní bolest body poprodejní servis v podobě Další:Nábytkářský průmysl Nová příležitost Ochrana životního prostředí Protipovrchová úprava dosáhne 75%