Starý nábytek lakování renovace

- Sep 09, 2017-

Pro starý nábytek s barvou renovovány můžete sprej s pistolí, můžete také použít hotový nábytek ruční Malování sprej renovaci. Obecné použití nové sochorů nové základní barvy renovovány, obarvit udělat nové, změna barvy renovace a další čtyři metody. Jako například:


1, staré bílé prázdné nábytku nové sprejem: delší dobu používat. Nelakovaný, ale povrch byly potřísněné vrstvou oleje bílé prázdné nábytku. Stačí použít benzín vydrhnout stopy ropy; Brusný papír leštěný skvrny: dřevo může být ošetřeny v procesu výstavby.


2, původní barva renovace: renovovány a barvu barva je barva byla na starém nábytku. S mýdlovou vodou nebo benzinu se obarví olej skvrny na palačinky znovu natírat; nebo s staré tkaniny a příze hlavou, namočený v roztoku hydroxidu sodného nebo roztokem hydroxidu sodného, v staré malovat všechny třel 1 - 2 x, všechny odebrané po staré role, můžete znovu maloval původní barvu nové malby jiné barvy, laky.


3, a navíc barevná renovace: pro některé nesmělý starý nábytek, mohou být v původní barvy na základě Chu, zvýšení barvu, re sprej barva, textura okamžitě aktualizovat.


4, změnit barevné renovace: barva již není populární starý nábytek, slouží k olej: schválené škrábání ropy tmel; Brusný papír lesk; malované olejem; kryt a další metody znovu malovat, změnit barevné renovace. Tak, aby jeho dřevo, barva, staré a nové se změnily.


Dvojice:Aby líp usínat a učinit další kvalitu spánku Další:Výroba vlastního nábytku a proces