Venkovní grilování související produkty nábytku vést americký trh domácností v budoucnu

- May 03, 2017-

Nová studie společnosti Technavio odhalila, že od roku 2017 do roku 2021 nebo bude mít vliv na významný trend trhu s nábytkem na venkovním trhu.

Analytici průzkumu trhu s nábytkem a domácí dekorací Technonio Poonam Saini uvedli: "jak národní ekonomika od roku 2008 do roku 2009, pomalu se zotavil z finanční krize ve Spojených státech stavební činnost i nadále roste, zejména rodinné bytové výstavby, spotřebitelský požadavek na venkovní nábytek Také se zvýší. "

Podle zprávy Technavia tento 3 velký trend na trhu nebo bude mít vliv na trh s nábytkem na venkovním nábytku:

Venkovní grilované nábytkové výrobky vyžadují vaření a různé formy receptů inspirovaly americký spotřebitelský zájem o vaření, grilování venkovní kuchyňské techniky, jako je stoupající poptávka. Jako koncept venkovní kuchyně stále více a více populární u spotřebitelů, takže na gril zařízení, jako je Investice v příštích několika letech se zvýší. Místnost na dvoře není velký, ale přenosný grill jako venkovní grilování oblíbené spotřebitele.

Multi-funkční produkty venkovní nábytek venkovního bydlení koncepce na podporu rostoucí poptávky po multifunkčním nábytku, například nyní na trhu mají všechny druhy se mohou změnit do židle a stůl polici.

Nyní se na trhu také objevil vestavěný úložný prostor, stolní stoly a židle, nechat si spotřebitel podle svých potřeb přizpůsobit. A může také sloužit jako židle a pár nohami měkké stoličky. Spotřebitelé stále více chtějí domácí výrobky také Použít jako venkovní nábytek.

Stále více výrobců environmentálních problémů s nábytkem v oblasti ochrany životního prostředí, negativním dopadem lesního odlesňování a obavami spotřebitelů o uvolňování toxických plynů v nábytku již dal výrobcům nábytku přijmout více ekologických výrobních řešení. Například v květnu 2015 začala společnost ikea Harjedalen 30 turbín provozujících Ve Švédsku nechat stát severskými zeměmi mají nezávislé výrobce energetického nábytku.

Poonam uvedl: "Výrobci začínají používat bambusovou sérií krásných a vysoce kvalitních nábytku, stejně jako společnost Greenington také začala vyrábět nábytek na ochranu životního prostředí."

Bld176200.jpg

Dvojice:Transformace podniku v zahraničním obchodě, s dobrým finančním je klíčem Další:Průmysl by měl čelit homogenitě, zvýšit kapacitu původu