Venkovní nábytek Výstavní prostor Honly Nábytek vás vezme do krásného volného času a pomalý život CIFF je nádherný první pohled.

- Jan 18, 2018-

Března každého roku je hlavní dobou pro globální podnikání,

Guangzhou nábytek je středem světa, když Guangzhou;

Března každého roku je také stovka květin, které se soutěží na jihu,

Veřejné značky outdoorových domů,

S doprovodem zeleně a prosperity Guangzhou, v době veletrhu čínského domu.

Jako první mezinárodní událost, která přinese krásný outdoorový zábavní styl po celém světě, bude 41. (Guangzhou) Home Expo - Venkovní domácí zóna od 18. března do 21. března 2018 "Vzdychat" jako téma, které se koná v Poly Světové obchodní centrum Grand.


V roce 2018 přinese Venkovní domácí zóna 350 vysoce kvalitních outdoorových firem doma iv zahraničí, aby spojili širokou škálu vysoce kvalitních outdoorových produktů, originálních návrhů výrobků, různých konceptů pro volný čas v Číně i v zahraničí a trendy v průmyslu až 70 000 metrů čtverečních D zóny v čínském domově Expo, což podnikům umožní vychutnat si kouzlo produktu v pěti významných výstavních sálech tematické, aby se publikum ve volném čase, plné zdrojů.

Zahradnické zkušenosti + inovační materiály

Inovativní dvojitý meč

V reakci na tržní poptávku a firemní hlasy je divákům poskytnuta bohatší koncepce životního stylu v exteriérech domů. Venkovní domácí zóna doplňuje přirozené zahradnické zážitkové sály (hala 17.3), obohacující typ produktu "Zahrada" a životní zkušenost v oblasti D. Pohodlný nábytek, jemně zastíněn slunečník, stejně jako zelené rostliny a květiny je zdobí, ukazující výstavní plochu v mnoha směrech: "Zaneprázdněná a pomalá, vzdechová" koncepce pro lepší život a lepší život.

Mají dobré materiály, aby měli dobrý výrobek. Venkovní domácí zóna byla vždy věnována poskytováním vysoce kvalitních materiálů pro venkovní domácí vybavení podnikům a návštěvníkům. Kromě neustálého zavádění mezinárodních značkových firem, jako je Sunbrella, obohacuje témata a zvyšuje jejich kvalitu. Současně, na základě stávajících materiálních oblastí, 18.2) usiluje o poskytnutí nových věcných informací, interpretaci nových nápadů, nových materiálů, nových návrhů, nových služeb a nových zobrazovacích bodů a poskytuje publiku kvalitní a komplexnější informace v podobě spouštění produktů a fór eventů Inovativní volby a překvapení, opravdu pro průmysl a podniky, které řeší praktické problémy při používání materiálů.

Vznik původního designu venkovního nábytku.

Výstava pomáhá "dobrému designu" přistát.

Stabilní hospodářský rozvoj, otevřené globální komunikační trendy umožňují, aby stále více vynikajících podnikatelů a designérů vytvořilo dobrý design venkovního nábytku doma i v zahraničí na světovém trhu, a také "dobrý design" postupně od "luxusního" posunu v lidské mysli, aby "nutnost". Lidová vysoká poptávka po "dobrém designu", více let originality produktu se stala každou značkou snahy o překonání vysočiny, a jak více a více pozornosti práv duševního vlastnictví, původní design se také postupně stal čínskou venkovskou domácností mečem ve vývoji podniků.

Levý obraz pochází z honového nábytku!

Pomáhat průmyslu bude "originální" 2 slova provádět na konci, ve stejnou dobu s podnikání jako hlas čínského originálního designu poptávky, domácí expo venkovní expozice WAPUS ruka v ruce, VINEKO, vysoká svařování, cool, společnosti, jako jako "podnikové designéři mluví" série činnosti, nechat divákům mít příležitost dále porozumět návrhu výrobku, použitého materiálu a funkční kombinaci designu koncepce, dále přenášet hodnotu originálního designu.

Pokračování příště...

Dvojice:Rusko Materiál Slabá povrchová úprava, Teak New Goods Entry Další:Insight into the Trend, odrážet trend, vytvořit klasiku