Venkovní nábytek je žádné delší nechte balkon do úložného prostoru

- Mar 15, 2017-

Hlavní tip: některé z domova oblasti balkón je menší, často jejich vlastníků a slouží k uložení prostor článku nebo hromadit každodenních předmětů, jako jsou pračky, hromadit po dlouhou dobu, pokud donand #39; t neustále, byl úzký.


Některé domácí balkon je menší, často jejich vlastníků a slouží k uložení prostor článku nebo hromadit každodenních předmětů, jako jsou pračky, hromadit po dlouhou dobu, ne-li neustále, se stává již úzký balkon více nepořádek. Proto, aby se mohou plně využívat prostor balkonu, uživatelům je nábytek provést úpravy.


Pro lidi, kteří žijí v bytě balkón je velmi důležitý přechod a okolním světem. Pomalu popíjeli čaj, konverzovat s přáteli, čtení, fascinující bezstarostné. Ve skutečnosti sestavení rekreační balkon není složité. Donand #39; t třeba změnit rozložení, také donand #39; t muset vědomě plánování funkce balkónu, s krátký volný čas je dost. Kolem oblasti, s podobnou metodu sestavení dokončené rekreační funkci obývacího pokoje tvoří pokračoval čaj tabulka, atd a vnitřní jsou podobné, není stejné, obývací pokoj TV nastavení zdi, zatímco venku je více zeširoka. Ale starší Rodinný pokoj formát obecně není rozumné, tak chci omezeném prostoru vysunutí části je obtížné, poté, co budovu pro balkon metope, pak měření vhodném měřítku, aby to s venkovní nebude těžké studium.


Teplota je obecně vyšší, než je vnitřní teplota na balkóně, takže musí věnovat pozornost větrání a regulace teploty balkónu, vyhnout letní tepelné deformaci a vyschnutí venkovního nábytku.

482-10771.jpg

Dvojice:Tři hlavní trendy vývoje venkovní rekreační nábytku Další:Údržby metoda Outdoor deštník/markýzy/the Pavilion