Odkaz na venkovní nábytek

- Jun 17, 2020-

Jak sladit půvabné nádvoří?

I' sestavil jsem pro vás pět souvisejících tipů,

Jak sladit půvabné nádvoří?

Užijte si vše s vámi.

01

Bez ohledu na velké rozložení prostoru nebo drobné detaily dekorace je krása hierarchie důležitým obsahem kolokace prostoru.

Díky jedinečnému designu venkovního nábytku na nádvoří se smyslem pro hierarchii bude celý prostor otevřenější a atmosféričtější.02. Jednoduchá barva


Prostředí vykreslování se nemusí spoléhat na barvu, aby chytilo lidi' oči, nádvoří samotné je bohaté na barvu, příliš barevné skládané způsobí vizuální nepořádek.

Naopak, stručná barva může optimalizovat prostor více.

Několik zelených rostlin rostlin je bohatý na nábytek jednoduchého smyslu, může nechat osobu cítit se uvolněně a šťastně více, mít jakýsi návrat nesestříhaný nefrit, aby vrátil skutečný pocit.


03. Rozumné blesky

Osvětlovací technika je kouzlo prostředí&"makeup"", na pulzujícím nádvoří s nějakým chytrým osvětlením bude váš dvůr plný emocionální, romantické umělecké atmosféry.


Garden furniture matching 9 (1)Garden furniture matching 11 (2)


Garden furniture matching 11 (1)


04. Jednoduché domácí dekoraceFas

je s dfa a 规范化 的

a

ajak afds ajako


Plocha nějakého dvorního prostoru není velká, když se tímto způsobem rozhodujeme, vyberte si venkovní nábytek s několika přenosnými snadnými tahy co nejdále, vyhrál' nezabírá příliš mnoho místa.

Garden furniture matching 12

Například venkovní stůl a židle v kombinaci s hliníkovým rámem a měkkým polštářem jsou velmi pohodlné pro čištění a manipulaci. Vzhled tohoto vodotěsného venkovního nábytku umožňuje více lidem využívat pohodlí a krásu venkovního života.


05. Hezký slunečník / baldachýn

Kromě sedacích souprav jsou židle, osvětlení a rostliny také slunečníky a markýzy. Za slunečného odpoledne může váš dvorek zastínit velký deštník.

Dvojice:Ne Další:Praktický venkovní nábytek