Venkovní nábytek z velkého domu

- Jun 06, 2017-

Venkovní nábytek jako nová móda mezi nábytkem, ztělesňuje lidem uvolněný a uvolněný život. Toto léto je uspořádání nových majitelů domů, ve výběru venkovního nábytku, kdy můžete zapomenout na dekoraci různých potíží, do pastorální krásy života. Letos v létě existuje více druhů venkovního nábytku, více zábavy, nejenže je možné použít ve dvoře, více je také můžete vzít na cestu, takže začnete svítit.

Tři venkovní možnosti pro životní styl

Nyní je venkovní nábytek rozdělen do tří kategorií. Jeden je trvale upevněn ve venkovním nábytku, jako je dřevěný pavilon, dřevěné stoly a židle, železné stoly a židle a tak dále. Obecně takový nábytek mít dobrou antikorozní, hmotnost je relativně těžká, dlouhodobě venku. Tam je třída venkovního nábytku lze přesunout, jako je ratan, dřevo, atd., Když se používá do venkovní, když není v místnosti může být začleněna, takže tento druh nábytku pohodlnější, nepovažují za tolik pevných a Antikorozní vlastnosti, můžete přidat nějakou látku a tak dále. Jiný druh venkovního nábytku může být přenášen, jako je malý jídelní stůl, jídelní židle a slunečník, tento druh nábytku je obvykle vyroben z hliníku nebo plátna, lehká váha, snadno se přenáší, polní cestování, rybolov je velmi vhodný, nejlepší But Také přineste nějaké venkovní vybavení, grilovací kamna, stan, pro venkovní cestování a přidejte spoustu zábavy.


Výběr volného nábytku silný a tenký


Jsme ve výběru nábytku, když generál bude podrobnější, ale výběr venkovního nábytku je tloušťka kombinace. Za prvé, pokud je dlouhodobě venku, nevyhnutelně vítr a slunce, tak musíte udělat dobrou práci s deformací nábytku a vyblednutím psychologické přípravy, většinou z obecné volby dřeva a borovic. Nicméně, při výběru konektorů, budete muset být opatrní, protože to souvisí s pevným venkovním nábytkem, celkový nemůže dát pár dní na větru foukácí na zlomené. Takže jeho hmotnost je poměrně těžká a země musí být pevně spojena, přes lano, nebo způsob, jak pevné zatížení. V souvislosti s díly venkovního nábytku, obvykle s dlaždicemi nebo kovovými částmi spojenými, je obecné propojení mezi pevnějším, ale dobrý kónus je nejen silné, tam je prostor pro pohyb mezi díly, Zvýšení stability konstrukce. A dlažba nábytku je také přirozenější a přírodní krása stavby, ale proces může být dobrý.


Výběr materiálu a vztah mezi stylem místnosti


Z vlastního materiálu, kromě výkonu, styl stále má některé vlastnosti a dovednosti spojené s celkovým stylem koordinace. Například, obecně železné linky hladké, vzor design luxusní a elegantní, snadný a klasický styl koordinace interiérového designu, tak tvrdé a měkké. Dřevěný venkovní nábytek je vhodnější pro moderní, jednoduchý styl vnitřního prostředí, linka je obecně hlavní linka, a některé zveličený tvar je také lepší. Pro pastorační styl vnitřního prostředí jsou dřevěné barvy a pak fit, a přirozenou strukturu a temperament je jednodušší koordinovat, přes jemné linie a detaily vytvořit klidnou atmosféru života.


Dvojice:Letní údržba domácnosti, jak zabránit nábytku kovového nábytku být nemocný? Další:Říjen 2017 Výstava US High Point Furniture