[venkovní nábytek] Se scenérií, více tepla.

- Dec 16, 2019-


S neustálým zlepšováním materiální životní úrovně rostou také duchovní požadavky lidí a věnují více pozornosti svobodnému a humánnímu modernímu životnímu stylu. V posledních letech se venkovní odpočinek s přírodou, zdravím a módou stal jednou z důležitých činností pro lidi. Ve srovnání s vnitřními aktivitami lidé preferují vyhřívání na slunci a chatování ve venkovním prostoru.Nábytek

Venkovní nábytek je uváděn v exteriéru běžně používán, s ohledem na zvláštnost venkovního počasí, materiál venkovního nábytku by měl mít určitou pevnost, aby se zabránilo vyhřívání v žíravosti, venkovní nábytek materiál má hůl, aby se běžně vyráběly, litý hliník, slitina hliníku, ligne. PE třtina je nábytek ze splétané hůlky. Skutečný třtinový nábytek je snadný blázen je mimo tvar, surovina je vzácná. Takže venkovní vhodné zvolit PE třtinu, povrch PE třtiny hladký a jemný, hladký a čistý, s vysokou pevností, dobrou flexibilitou, silnou permeabilitou, odolností proti stárnutí, odolností vůči uv, vlhkostí a odolností vůči teplu je silný, proti plísním, není snadné sušit a deformace trhlin, není snadné zmizet. Odlévání hliníkového materiálu je rozděleno do dvou procesů: lití do písku a lití do formy. Drsnost, pevnost a tvrdost odlitků z pískové formy jsou relativně nízké. Výrobky pro tlakové lití mají vysokou rozměrovou přesnost, žádné porézní a smršťovací vady, hladký a jemný povrch a vysokou pevnost. Takže nábytek, který POUŽÍVÁ venku, měl raději vybrat litý hliníkový nábytek, který se tvoří. Hliníková slitina nábytek obecný rám je hliníková slitina, po samozřejmě péct lak a vodotěsné zpracování, takový materiál může nést venkovní vítr fouká déšť kopr. Dřevěný nábytek, který si obvykle vybere, je řezivo s vyšším obsahem oleje, jako je teak, může taková dřevnatost zabránit rozbití dřeva kvůli dilataci nebo uvolnění a křehkosti.


Díky stručnému modelování, dokonalým detailům, budování pocitu, který dává módní avantgardní, moderní a smluvní styl lásky k mladým lidem, může eliminovat vyčerpání práce, přimět člověka zapomenout na hlučné město.Moderní styl dovolené

Přírodní materiál, čistá barva, jednoduchá plynulá linie uzlů, dávají člověku prázdninové nálady a emoční přitažlivost, dosahují krátké izolace se skutečným životem a úzkého kontaktu s přírodní scenérií, realizují dokonalou kombinaci přírody a módního života.

Zůstaňte v pohodlné přírodě, ochutnejte šálek zeleného čaje, povídejte si se 3 nebo 5 dobrými přáteli. Je to, jak pohodlný venkovní nábytek slouží jako nová móda v nábytkovém produktu, odrážející blízkost přírody, životní úsilí, které uvolňuje tělo i mysl, postupně do společné domácnosti.


Orientální styl


Přírodní ruce se dotýkají zvuku tiché přírody, mrazu a rosy na studeném prachu. Elegantní styl, jednoduché a krásné modelování, tichý bez ztráty textury uměleckého efektu je moderní orientální styl.


Vesmírné měřítko

Vyberte si venkovní nábytek, chcete-li vzít v úvahu velikost samotného nábytku, nejen velikost, kterou venkovní nábytek dává prostor, měřítko nádvoří, terasy a balkonu. Rozhodněte se umístit několik venkovního nábytku podle měřítka těchto prostorů, zvolte velikost venkovního nábytku.


Dvojice:Ne Další:Design v New Yorku, možnosti venkovního nábytku