Outdoor Leisure nábytek Nákup Guide (další část)

- Mar 22, 2017-

9. Vytvoření nezávislé klidné místo

Zda soukromém dvoře, nebo podkrovního balkonu ve městě, venku, nezapomeňte dělat dobrou práci nezákonného úzké sexu, jinak těžké se vyhnout jeho malátný pozice nebo okouzlující osobnost může stát zaměření na světě. Můžete použít závěs nebo vyměnitelného oddělené opona hadřík umění, a to nejen může dosáhnout okamžitý účinek segregace prostoru, rovněž zajistí činnost soukromých bezpečnostních služeb.

10. Přidejte některé komfortní kování

Přestože ve venkovním, přírodní krásy, sluneční svit je zaměřit se nyní, koberec, polštář, osvětlení, nicméně, tito podobný domácnosti ozdoba prvek může přinést lidem pohodlnější baví. Pokud chcete jen na malou aktualizaci letos v létě venkovní zařízení, pak zvolte barvu a tučné na tašce. Vyberte si nepromokavé a ochranou proti UV záření tkaninu, takže není snadné slábnout, informace budou zobrazeny v popisku tkaniny.

11. Funkce je trend

Místo v oblasti není velká terasa na několika stolici, může být použit jako sedadlo již také mohou dočasně umístit jídlo nápoj, když se nepoužívá, ale také může být použit, když je květina stojí. Role lavici za nejvhodnější, když mají hosté nemuseli tahat přes dát velmi šetří místo. Některé lavice s níže obchodě prostoru objektu, v létě, stále může přesunout zpět do vnitřní použití.

12. Světlo je klíčem

Barva Země trend se postupně mizí, cukroví barva se stala populární, žlutá, červená, přitahují pozornost lidí. Může v závislosti na venkovní prostředí ke stanovení barevné kombinace, v případě, že obvodová je dána přednost s zelených rostlin, tie-in pruhem tkaniny a květinový vzor je dobrá volba, pokud existuje spousta květin, můžete si vybrat nějaké neutrální barvy , jako je žlutá, světle modrá, šedá, atd.

13. tkané materiály

Oba syntetických a přírodních vláken, obvykle před opuštěním továrny přes zpracování chemickým, aby byl stále silný a schopný odolné proti vlhkosti. Proutěný nábytek je nejvíce bojí slunce, je-li jejich pokrytí ne dva nebo tři týdny nebo více nejlépe s vrstvou ochranného pouzdra. Proutěný nábytek nelze leštit, aby se minimalizovala hromadění bakterií, často lze použít vlhký hadřík. Používat po určitou dobu, mohou absorbovat mezeru v prachu s čistič, kartáč s vlnou nebo také jít, a pak použít neutrální mýdlo křoviny celek, suché, a dávejte pozor, abyste používat příliš mnoho vody, by mohly stát vlákno křehký.

14. Nábytek z přírodního dřeva

Většina z použitého dřeva, jako venkovní nábytek, jsou schopny odolávat korozi z přírody. Změna oblečení podle údržby, může být smíchán s horkou vodou pracího prášku, vymazány povrchu materiálu formy, a oplach čistou. Chcete-li odstranit rez nebo ptačí trus, nebo obnovit původní barvu, s jemným smirkovým papírem leštit. Je-li plocha je příliš velká, může bělicí činidlo smíchá s brusným papírem leštit dohromady. Nepoužívejte chlorové bělidlo, mohlo by dojít k poškození dřevní vlákno.

15. Kovový nábytek

Hliník, litina, ocel a jiné kovy, po tepelné deformace, aby se modelování bohatý. Při odstranění hliníku a jiných kovů továrny na nábytek přidá ochranný povlak. Denně po vyčištění, může být použit bez flanel a ochranného vosku tekutiny nebo krému auto jemně otřít. Chcete-li pravidelně kontrolovat rez, zejména ukryté v rohu, i když je z nerezové oceli nátěr proti korozi může být i na pláži takovém prostředí. Hluboké čisté, použijte neutrální mýdlo peeling, opláchněte a osušte. Chystáte se rez odstranění skvrn, jemně s jemným smirkovým papírem leštit, potom otřít a ochrana nátěr, aby byla zaručena efektu, nejlepší tenké vrstvy laku, větší pozornost na umazat čistit, aby se ujistil, že střední vrstva laku je zcela suché. Vlhkost může ovlivnit barvu, takže je nejlepší pro práci v suchém počasí.

16. Dávejte pozor odbarvení

Venkovní art použití látky, je obvykle označována jako trvalé ostění, jehož cílem je insolate, odolnost proti skvrnám, vlhkosti a plísním. Injekci netkaných vláken spřádací hmoty barvené tkaniny, barvu, není snadné slábnout, může odolat vysoké intenzity čistší, je lepší než u tisku a barvení. Denní sundries v včasné čištění prachu a listí, a podle potřeby umýt, skvrn vlhkým hadříkem otřít, právě včas, aby některé kapaliny, jako ochranu proti slunečnímu záření může způsobovat barevné tkaniny. Snímatelný potah Obecně lze použít pračku praní v pračce ve studené vodě, použijte neutrálním čisticím prostředkem, neobsahují chlorové bělidlo, a pak se suší.

Plastový nábytek je 17.

Obvykle vyrobeny z plastu, pryskyřice nábytek může být PVC nebo PE, mohou napodobit do materiálu, jako je dřevo, proutí vzhled. Plastový nábytek čištění a nejjednodušší, otřít vlhkým hadříkem, nebo spolupracovat s neutrálním mýdlem křoviny, pro odolné skvrny tamponem s chlorovým bělidlem.

mf700-02216131.jpg

Dvojice:Venkovní nábytek typ Další:Outdoor Leisure nábytek Nákup Guide (část první)