Outdoor Leisure nábytek Nákup Guide (část první)

- Mar 17, 2017-

1. Zvažte počasí a klima

Zvážit, jak své vlastní Live, kde je počasí. Ať už to bude často pršet? Je umístěn v tropické a vlhké a horké? Přímé sluneční světlo může mít dřevěný nábytek šílenství, a teplota kovu stoupá pod spalujícím sluncem samotné, použijte vzestup i nepříjemné. Žijete-li tam, kde jsou často tropická bouře, silné konvektivní počasí, nebo v blízkosti moře, okamžitý vítr může také dát hliníku nebo plastů, jako je velmi světlým nábytkem převrátit.

2. V prostoru obklopujícího nábytek

A interiérový nábytek, venkovní nábytek a žádné speciální funkční požadavky, takže si nemusíte být jisti, dokončit stoly a židle, nebo podle místa, aby odpovídala velikosti poměru k velikosti nábytku. Zda otevřený u venkovního bazénu, nebo omezené atriu zahrady a vždy pamatovat vyčlenit více aktivní plochy. Vysoký barový stolek mnohem užitečnější než formální tabulce, protože dát stoličku více ušetřit prostor. Nebo můžete také zvážit menší odkládací stolek a sedět molo kolokace, se může pohybovat kdykoliv, pružnější.

3. V souladu s rozhodnutím o styl a umístění materiálu

Váš markýzy plocha venkovní? Nábytek je na trávníku měkké nebo tvrdé na zemi? Nezapomeňte, že pokud v trávě na zemi, nikdy použít korek rámec nábytku, bude korku vlhkosti absorpci, rámec a pak vést k poškození zvolit plast, ocelový rám místo. Je-li slunce, je lepší použít deštníky, přímému slunečnímu záření, aby nábytek a lidskou kůži bude škodlivé.

4. Materiál je důležitější než vzhled

Materiál venkovního nábytku je velmi důležité, se rozhodla k udržení budoucnosti, takže se nejen podívat na nákup vzhled. Hliníku a pryskyřice je nejvíce snadné dělat, proutěný nebo dřevěný nábytek vyžaduje pravidelnou údržbu.

5. Nezapomeňte utěšovat

Sedací souprava je obecně používán k relaxaci, takže je nutné lepší komfort. I když některé venkovní židle nepoužívá polštář pro opírající se o, můžete také zvyk, věnovat pozornost zvolit nepromokavé tkaniny. Úhel židle musí být nastavitelná, odlišný komfort musí přizpůsobit rodiny.

6. Dávejte pozor, aby získal prostor

Obecně platí, že využití venkovního nábytku jen čtyři nebo pět měsíců, takže pokud si koupíte, ujistěte se, že volno musí dostat prostor pro ně. Skládací konstrukce je nejhospodárnější prostor, může také dávat pozor na některé z nich současně, konstrukce vhodná pro vnitřní i venkovní použití, takže může být použit dvojitý nábytek, také uloženo velké množství rozpočtu.

7. Hluboce velké sofa kolokace je nejpraktičtější čajový stolek

Kde obvykle děláte ve balkon nebo terasu? Je jako obývací pokoj s rodinnou zábavu, nebo pro hosty? Máte-li často sloučení rodiny, takže se snažit, aby nastavení a vnitřní jednotu. Hluboko velké křeslo nebo pohovka čaj tabulce, praktičtější než prostírání. Pokud máte velkou zahradu, budete muset tradičním jídelním koutem, je třeba dát více na vrcholu jíst židle sedák a polštář pro opírající se o, zvýšení komfortu.

Místní použití koberec. 8

Místní koberec, ozdoba efekt je dobrý, a to zejména v případě, že funkce místnosti územního není tak jasné, koberec může snadno vyřešit tento problém. Se snaží najít vhodné pro venkovní prostor použití koberec ve stejné době, vypadají jako přírodní vlákniny, ale je ve skutečnosti vyroben ze syntetických vláken, může odolat ultrafialové světlo a důkaz vlhkosti.

55dab0018rf.jpg

Dvojice:Outdoor Leisure nábytek Nákup Guide (další část) Další:Tři hlavní trendy vývoje venkovní rekreační nábytku