Venkovní rekreační nábytek Selection Guide

- Nov 26, 2018-

1. zvážit, počasí a podnebí

Přemýšlejte o počasí v místě, kde žijete. Je to často prší? Je to tropické? Je to horké a teplé. Přímé sluneční světlo bude bezva dřevěný nábytek a kovový materiál se zvýší teploty a nebude pohodlné používání. Pokud žijete v místě s tropické bouře, silné konvektivní počasí, nebo v blízkosti moře, chvilkové vítr může přepadnout velmi světlý nábytek, jako je hliník nebo plast.


2. opustit prostor kolem nábytku

Na rozdíl od pokojového nábytku venkovní nábytek nemá žádné zvláštní požadavky na funkční, takže není nutné mít stůl a židle lavice nebo třeba odpovídala velikosti nábytku podle velikosti prostoru. Ať je to otevřený venkovní bazén nebo omezenou atriovou zahradu, Nezapomeňte nechat větší oblast pro aktivitu. Vysoký bar tabulka je lepší než formální tabulka, protože panel stolička je úspornější. Nebo můžete zvážit menší odkládací stolek a molo sedadlo odpovídající, můžete přesunout pozici kdykoli, pružnější.


3. určení stylu a materiálu dle umístění pozice

Existuje nějaké markýza v oblasti venkovní aktivity? Nábytek umístěn na měkké trávníku nebo na tvrdé podlaze? Pamatujte si, že pokud jste na podlaze trávníku, nepoužívejte nábytek rámu korek, korek bude absorbovat vlhkost a pak že Frame poškozené, zkuste zvolit plast, ocel rám místo. Pokud je přímé sluneční světlo, je nejlepší používat slunečník. Přímému slunečnímu záření může být škodlivé pro nábytek a lidské kůži.

Průvodce výběrem venkovní rekreační nábytek

Počasí a podnebí

Přemýšlejte o počasí v místě, kde žijete. Je to často prší? Je to tropické? Je to horké a teplé. Přímé sluneční světlo bude bezva dřevěný nábytek a kovový materiál se zvýší teploty a nebude pohodlné používání. Žijete v místě s tropické bouře, silné konvektivní počasí, nebo u moře, chvilkové větry mohou přepadnout velmi světlý nábytek, jako je hliník nebo plast.


2. opustit prostor kolem nábytku

Na rozdíl od pokojového nábytku venkovní nábytek nemá žádné zvláštní požadavky na funkční, takže není nutné mít stůl a židle lavice nebo třeba odpovídala velikosti nábytku podle velikosti prostoru. Bazén nebo omezenou atrium, zahradní, Nezapomeňte nechat větší oblast pro aktivitu. Vysoký bar tabulka je lepší než formální tabulka, protože panel stolička je úspornější. Nebo můžete zvážit menší odkládací stolek a molo sedadlo odpovídající, můžete přesunout pozici kdykoli, pružnější.


3. určení stylu a materiálu dle umístění pozice

Existuje nějaké markýza v oblasti venkovní aktivity? Nábytek umístěn na měkké trávníku nebo na tvrdé podlaze? Pamatujte si, že pokud jste na podlaze trávníku, nemají použít nábytek rámečku cork, cork vůli a pak způsobit rámečku poškozené, zkuste zvolit plast, ocel rám místo. Pokud je přímé sluneční světlo, je nejlepší používat slunečník. Přímému slunečnímu záření může být škodlivé pro nábytek a lidské kůži.


Dvojice:Proces přípravy ratanového nábytku Další:Venkovní nábytek odpovídajících bodů - zdůrazněte intuitivní kolokace