Část 2 --- Populární prvky veletrhu nábytku IMM v Kolíně nad Rýnem, který vydrží do roku 2021

- Mar 06, 2020-


VENKOVNÍ DESIGN

V letošním roce roste zájem o venkovní design. Na této kolínské výstavě IMM v roce 2019 vidíme mnoho designových značek interiérového nábytku nové řady outdoorových výrobků. A značka, kterou několik hlavních produktů pro venkovní nábytek také získává, se inspiruje z vnitřní domácnosti. Stále více se objevuje trend „integrace designu interiéru a exteriéru“.BÍLÝ

Jak se také předpovídalo v loňském roce, bílá se opět používá na nábytek. Na této výstavě můžeme vidět mnoho různých bílých měkkých nábytků a dekorací, stejně jako čistě bílé stěny.

Ve skutečnosti bílý nábytek funguje nejen dobře na neutrálním pozadí, ale také dobře funguje s více nasycenými tóny.


Outdoor furniture 7


Outdoor furniture 7

SATUROVANÁ BARVA

V roce 2020 jsme našli více nasycených barev. Již na kolínské výstavě v roce 2019 jsme viděli, jak se na tomto trendu začínají hrát některé značky, vybírající velmi výrazné barvy jako klein modrá, trojlístek a smaragdově zelená, červená, jasně oranžová, třešňová a samozřejmě, generace Z žlutá z 90. let.

To se vrací k tradici Bauhausu kombinovat základní barvy na bílém pozadí, což připomíná nový styl Memphis. Celkově se s rozsáhlým využitím barevného schématu stává vnitřní interiér barevnějším.


Dvojice:Část 1 --- Populární prvky veletrhu nábytku IMM v Kolíně nad Rýnem, který vydrží do roku 2021 Další:Kreativní a jedinečný design pohovky