PE vínem a PVC vínem rozdíl

- Dec 04, 2018-

Imitace révy se vztahuje na skutečné víno. Imitace révy je plastová réva. Jedná se o průmyslový syntetický materiál. Vypadá jako skutečné víno a jeho barva se stále mění. Styl a barva nábytku jsou přizpůsobeny jakémukoli designu. Důležitější je přizpůsobit se jakémukoli prostředí. Venkovní déšť a slunce se nebojí, nemají strach z vlhkého, špinavého a neformálního čištění. Vzhledem k jeho individualitě, která se přizpůsobuje různým vkusům, je ratanový nábytek vysoce doporučen návrháři a je nejjednodušší kombinací kombinace venkovního nábytku.

V současné době existují dva hlavní druhy vinic:

1, PVC imitace révy: vysoká pevnost, odolný, vodotěsný opalovací krém, plíseň odolný proti roztočům, zdraví

2, PE vina: odolnost proti korozi, elektrická izolace (zejména vysokofrekvenční izolace) vynikající tuhost, vysoká tvrdost a pevnost, nízká absorpce vody, dobré elektrické vlastnosti a odolnost proti záření; odolnost proti únavě, odolnost proti opotřebení, ochrana proti UV záření.


PE vínem a PVC vínem rozdíl:

Tvrdost PVC imitace vinné révy je vyšší než tvrdost imitace vinných hroznů. Je obtížné změkčit. Teplota tání je vyšší než teplota taveniny viniče PE. Používá se obecně pro desky, trubky, chodidla, hračky, dveře a okna, nábytek atd.

Materiály PE se snadno taví a odkapávají, obvykle se používají v kabelkách, páskách, nápojových láhvích (kalibračních láhvích), denních potřebách a dekorativních materiálech apod.

PVC (polyvinylchlorid) imitace révy má výhody hladkého povrchu, dobrou ohebnost, odolnost proti UV záření, snadné čištění a tak dále. Vhodné pro venkovní použití, má funkci odolnou proti dešti a snadno se čistí.

PE (polyethylenová) třtina se často používá pro ozdobu drobných předmětů po dokončení hotového výrobku. Snadno se potřísníte při venkovním používání po určitou dobu a ratanový proužek se zdá křehký zlomen.


Dvojice:Tajemství venkovní nábytek pro volný čas Další:První hloubka volného Beach Chair