Praktičnost a kombinace vzhledu venkovního nábytku

- Apr 27, 2020-


V prostoru pod širým nebem se existence venkovního nábytku jeví o to důležitější, že kromě toho brání ultrafialovému záření a vlhkosti, aby mohl být dobrý, kromě toho je nutná i úroveň vzhledu.

Tento venkovní nábytek, který by měl představit dnes, některé jsou zeny, jiné jsou živé, bez ohledu na to, jaký styl má váš balkon nebo nádvoří, mohou mít dobrý ozdobný efekt.Navrhl Jean Marie Massaud pro MDF Italia, židle má ruku - tkané kroucení lana k dispozici v zelené šedé a oranžové, s jednoduchou, ale stylovou siluetu, která je pohodlná.

Funiture 5Funiture 2 & nbsp; & nbsp; & nbsp;Minimalist guru John Pawson created the bench collection for Salvatori in a consistent style.Marble and sandblasted stool feet add a lot of texture. & nbsp; & nbsp; & nbsp;

& nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp; & nbsp;Funiture 10Funiture 9Kettal, španělský odborník na outdoorové aktivity, pracuje v oboru více než 50 let. Japonský designér noriku konizawa navrhl lampu s jemným minimalismem. Polokruhový odstín - připomíná lidem tvar a jas měsíce.

& nbsp; & nbsp; & nbsp;Funiture 8Funiture 7


Aquiloni je jako skládačka s geometrickými kousky, které lze použít samostatně a snadno sešité dohromady. Bohaté barvy jsou velmi živé a zajímavé.


Funiture 12Funiture 11Funiture 13


Stojící mísa Sienny je ohniskem venkovního jídelního stolu, a to jak mísa s ovocem, tak i nastavení. Tato hliníková mísa s práškovým povlakem - byla inspirována architekturou s působivou jednoduchostí linie.


Funiture 16Funiture 15Funiture 14
Funiture 20Funiture 19Funiture 18Funiture 17


Kombinace židle a květináče je velmi nová, již praktická, dorazila zejména ozdobná židle. Jednoduché barevné schéma nevydrží bez ohledu na to, jaké rostliny se používají.

Funiture 25Funiture 24Funiture 23Funiture 22Funiture 21Funiture 25


Tato váza se strukturovaným povrchem je vyrobena výhradně ručně a matná textura a svěží barvy jsou velmi populární.


Funiture 29Funiture 28Funiture 27Funiture 26Funiture 30


Simon Legald & #39;s Terrazzo table has a strong modern feel.Soft terrazzo table top forms bright contrast with whimsical twist table corner, sending out unique temperament.

Funiture 40Funiture 39Funiture 37


Tato řada venkovních pohovek POUŽÍVÁ multifunkční modulární systém. Dřevěný rám přináší hřejivý pocit. Tkaní prvek dodává nádech svátků.

Funiture 36Funiture 35Funiture 34Funiture 33Funiture 32Funiture 31

Dvojice:Vnitřní použití venkovního nábytku Další:Napodobuje venkovní nábytek přírody, uvolňuje tlak ve veřejných prostorách