Pudong domů Ukázat čtyřhra publikum zvýšení 26,3 %

- Sep 20, 2017-

V roce 2017 Čína Browar nábytek a moderní Shanghai módní domácí výstava měřítko a vystavovatelé nadále zlepšovat kvalitu, podle nejnovější statistiky po uzávěrce, letos počet návštěvníků výstavy je nové vysoké: Nábytek spravedlivé a moderní Šanghaj Ukázat celkem čtyři dny od 155 zemí světa a regionů, kupujícími a Návštěvníci 151,588 lidí, představuje nárůst o 26,3 %.

Zahraniční návštěvníci výrazně vzrostly na 17,129, nárůst o 13,6 %, což je v první polovině letošního roku, Čínská nábytkářský průmysl vyváží odpovídající vzestup (první polovině roku 2017, národní nábytek průmyslu celkový vývoz 25.369 miliardy amerických dolarů, 6,90 % nárůst).


Zvláště pozoruhodné je, že druhé zasedání moderní módní Shanghai zobrazit letos publikum dosáhl 41,274, 69,3 % nárůst. Přestože druhé vystoupení, ale s četnými aktivitami a kruhu přátel praskla štětec vynikající scény, fanoušci křičeli "legrace".


Ve stejném městě pod konkurence, nadšení publika pro výstavu Pudong jen zvýšené, velikou podporu důvěry organizátoři a vystavovatelů, rovněž se domníváme, že domů Ukázat Pudong zítra bude lepší!


Třináct pět v plánu pomoci Pudong výstava průmyslu vývoj


24. srpna 2017, Shanghai Pudong nové oblasti podnikání výbor vydal "Pudong New oblast výstava průmyslu," třináct pět oznámení "plán rozvoje", dokument jasně uvedeno:


Výstava průmyslu jako důležité rozvíjející se průmysl, je důležitou součástí moderních služeb, pro hospodářský růst a sociální rozvoj má značný multiplikační efekt.


Pudong New Area má prvotřídní místa zařízení, ve stejný čas "volného obchodu oblasti efekt", "Shanghai International Trade Center základní funkční oblast výstavby a další čtyři centrum stavební efekt", "Disney efekt", "vlastní výhody průmysl dopad na rozvoj aglomerace"výstava trendech, jako je přenos příležitost k Pudong New Area výstava průmyslu přineslo větší prostor pro zlepšení.


Pudong New Area pevně uchopte příznivé podmínky pro splnění rozvoj problémů a výzev, jimž čelí úsilí Pchutungu nové oblasti vytvořit prvotřídní, Asie-Pacifik přední mezinárodní výstavě high-end značky výstavní plochy a základní oblast.


Dvojice:Dále Ministerstvo ochrany životního prostředí, a nevyhovující domácích podniků bude uzavřen na konci září Další:Je kšeftaření vlastní domácí průmysl, fakt nebo bublina