Rusko Materiál Slabá povrchová úprava, Teak New Goods Entry

- Dec 28, 2017-

Sawtimber trh: hladký přechod kundian trhu a nedostatek teak zásoby byly zmírněny; Písky jsou stabilní, malá zebra je na vysoké straně; Dodávka širokopásových materiálů v Severní Americe je nedostatečná; Rusko materiál slabé dokončení.

1. Jihovýchodní Asie viděla trh s dřevařskými výrobky: kun dian trh hladký přechod. Společnosti říkaly, že před několika lety se pontianak používá především pro rybářské lodě, ale protože rybářské lodě v posledních letech většinou používají výrobu oceli, zaměření trhu na trhu pontianak se také postupně obrátilo ke schodům a venkovnímu zahradnímu trhu. Kundian materiál je těžká hmotnost, silná odolnost vůči rozkladu, silná odolnost vůči rozkladu a nemá strach z vlhkosti. Je to vynikající materiál pro výrobu schodů (schodišťové zábradlí, schodišťové sloupky, schodišťové pedály atd.). Obchodníci poukázali na to, že i když cena většiny materiálů v letošním roce výrazně vzrostla, cena kun dianu byla konzistentní a trh je poměrně stabilní. Hlavním důvodem je skutečnost, že cena kun dianu v předcházejícím regionu je stabilní a nabídka zboží je velmi stabilní a využití domácího trhu je poměrně úzké a poptávka je poměrně stabilní. V současné době je trh s guangdongem 2-4m, šířka 12cm, tloušťka 12cm a cena 8000 až 9000 juanů na krychlový metr.

V Myanmaru se uvolnil nedostatek teakových zásob. Podle odborného prodejce teak odráží, téměř čas v dongguan centrální rolovat rybí korálový trh dřeva, teak příjezdu zboží množství je asi 20 až 25 vozů, téměř 3000 m3, celková nabídka nedostatku zboží problém je zřejmý. Navíc obchodníci říkají, že nově zadané zdrojové náklady jsou relativně vysoké, takže cena bude i nadále vysoká. V současné době je trh s teakem v guangdongu 2,2 m nad, tlustý 8-20cm a stupně 21000-22000 juanů / m3. Uvedená cena je 26.000-28.000 juanů / m3.

2. Afrika viděla trh s dřevařskými výrobky: vzhledem k tomu, že atmosféra mimo sezónu je stále intenzivnější, v poslední době trh s africkými řezbářskými výrobky vstoupil do klesající trasy a zásilky různých druhů materiálů se před rokem snížily . Společnosti uvedly, že v předchozích letech tentokrát je africká atmosféra obchodování s dřevem stále velmi aktivní, avšak v letošním roce dochází k "bouři" ochrany životního prostředí, vlivu nábytku na většině nábytku, deaktivace továrny, tržní sezóna dřeva přišla brzy, volatilita trhu klesne. Pokud jde o cenu, obchodníci tvrdí, že cena afrických materiálů se po dlouhém období růstu obecně stabilizovala.

Cena města bude nadále růst. Podle prodejců, vzhledem k dopadu mimo sezónu, byly nedávné prodeje trhu s pískem a Billy výrazně nižší než minulý měsíc, trh je trochu chladný. Cena, cena nedávného písku Billy je stále silná, dealeři řekl po spotřebě celého roku, domácí trh inventář má základní spodní písek Billy, oblast proti proudu, písek Billy, cena surovin a nedávný vzestup neustále, to znamená, že v budoucnu budou celkové náklady na písek Billy pokračovat v růstu, budou také získány jeho terminální tržní ceny. "Po jarním festivalu cena písku Billy přesáhne 7000 juanů / m3." "Uvedl obchodník. V současné době je cena na trhu s guangdongem ve výši 2 až 4 miliony hektarů (originální dovoz) 6500-6,800 juanů na metr krychlový.

Malá zebra je na vrcholu osamělá. Od letošního roku podle obchodníků vzrůstá malá cena zebry a již se rekordně vysoká, přesto málo zebra není vzácný a vzácný materiál k rostlině, jeho hodnota použití nemůže podpořit tak vysokou cenu, ale současná fáze se blíží ke konci roku, továrna na nábytkářský nábytek v podstatě již neobdrží objednávky, poptávka na trhu se zebrami postupně klesá. V situaci, kdy jsou ceny nízké, jsou zebry chyceny v nepříjemné situaci "vysoké a osamělé". V současné době je cena malých zebrů na trhu s guangdongem 2-4m, tlustá 5cm a stupeň A (sušicí materiál).

3. Evropský a americký trh pro řezání dřeva: ovlivněný mimo sezónu, nedávný severoamerický materiálový trh byl mírně chladný a slabý. Některé podniky tvrdí, že dodávky červeného dubu a bílého vosku se v porovnání s říjnem a listopadem téměř zmenšily o více než 50 procent. Podle zdroje, obchodník uvedl, že dodávání jednotlivých specifikací bílého voskového dřeva je v této fázi stále nedostatečné, například 5/4, 8/4 a další specifikace, zatímco specifikace 4/4 jsou více bohatý. Obchodníci zároveň uvedli, že po letech řezání, popela, materiálu z červeného dubu, jako je průměr menších a menších, kvalita horší a horší, deska viděná z desky šířky je relativně úzká, ve srovnání s kvalitou před několika lety již. V současné době je guangdong trhu bílé voskové dřevo je 2,15-3,05 m, tlusté 1-2 palce, FAS úroveň citovala 6000-7000 juanů / m3. Jiné materiály, jako je červená pryž 2,15-3,05 m, tlusté 1-2 palce, stupeň FAS citoval 6600-8500 juanů / m3.

4. Severovýchodní trh s dřevařskými výrobky: ovlivněný mimo sezónu, trh ruských řeziva byl v posledním období poměrně slabý a tržní cena byla stabilní. Ale z letošního celkového obrazu je trh ruského materiálu častější. Podle příslušných údajů bylo v prvních deseti měsících roku 2017 dovezeno do Číny 10141 000 m3 dřeva přes přístav manchurie a dovozní objem dovozu přesáhl 10 milionů krychlových metrů, což je rekordní výše ve stejném období . Počet importovaných pilových materiálů dosáhl 6,85 milionu kubických metrů, což představuje meziroční nárůst o 25%, což představuje více než dvě třetiny celkového množství dovezeného dřeva. Personál uvnitř studie upozorňuje na to, že přístav manchuriánského dovozu pokračuje v růstu, spočívá především v: jedná se o přísnou politiku ochrany přírodního lesa v tuzemsku v posledních letech, kvůli dřevu z rozporu mezi nabídkou a poptávkou pouze zvýšením dřeva dovoz usnadnit; Za druhé, domácí ekonomika neustále roste a poptávka po dřevě je silná v oblasti infrastruktury, nemovitostí, nábytku a dalších odvětvích. Za třetí, vláda Ruské federace má systém nulové sazby pro vývoz pilových materiálů, který je příznivý pro trh s destičkami. V současné době je ruská changzi borovice na trhu guangdongu 2 - 4m, tlustá 5cm, a cena celého materiálu je 2200-2400 juanů na krychlový metr, délka vodní křivky 2,2 - 2,6 m, tloušťka 5cm a cena třídy A je 7000-7,500 juanů / m3.


Dvojice:Jak rozlišovat nižšího nábytku Další:Venkovní nábytek Výstavní prostor Honly Nábytek vás vezme do krásného volného času a pomalý život CIFF je nádherný první pohled.