Tabulka sochářských pryskyřic je vyrobena z 50 000 let starého dřeva

- Dec 13, 2017-

Rodinná italská firma pro návrh nábytku Riva 1920 navrhla ohromující nový pryskyřičný stůl s 50 000letou dřevěnou vložkou. A se základnou navrženou renomovaným architektem Renzem Pianem je výsledek umělecký i funkční.


Zemní stůl odborně kombinuje pryskyřice, železo a dřevo Kauri z Nového Zélandu, a to na velkolepý efekt. Stolní deska, navržená společností CR & S. RIVA1920, je perfektním doplňkem k sojové základně piana. Jako světlé filtry přes průhlednou pryskyřici, exotické stíny koberec dlažba.


Použití značky Kauri je zajímavou volbou pro návrháře. Toto starodávné dřevo je ceněno pro svou vzácnost. Nachází se pouze na Novém Zélandu, prehistorické stromy rostly až 2000 let, než byly pohřbeny a uchovány v rašeliništi. Byly sklizeny kusy staré až 50 000 let, s extrakcí dlouhým a pracným procesem.


Stačí, aby tento nejvíce vzácný a vzácný materiál byl klenotem zemského stolu. "Chce být stylizovaným zastoupením země," podotýká Riva 1920. "Dřevěné části metaforicky reprezentují kontinenty a pryskyřičné části oceánů."

Dvojice:Odvážný domov bez zdí nebo stropů Další:Swinging Couch poskytuje maximální relaxaci v přírodě