Shenzhen Nábytkářský průmysl bude zcela ukončen Green Transformace

- Apr 17, 2017-

Shenzhen atmosférické akce správy životního prostředí, od 1. května letošního roku, Shenzhen zpracování nábytek produkty proces bude úplný zákaz používání rozpouštědel nátěrů, lepidel a toxický desku, v určený čas se Shenzhen nábytek stát v pravém slova smyslu nábytku na ochranu životního prostředí. To je reportér z včera konala městský mobiliář výrobní podnik VOC kontrola znečištění pracovní konference se naučil.


V posledních letech, spolu s prohlubováním atmosférického správě životního prostředí, zlepšení kvality ovzduší ve městě Shenzhen, stabilní kvalita ovzduší splňují národní sekundární normu. Ale mělo by to být způsobeno brát vážně, v případě, že znečišťující látky indexy nadále dobrá, problém Shenzhen znečištění ozonem je stále zvýrazněna. Ozónu od roku 2015, je počet dní, jako hlavních znečišťujících látek byl dva roky v řadě nad PM2.5, stanou primárními znečišťující látky. Proto je kontrola znečištění těkavé organické sloučeniny (VOC) se stane klíčem k atmosférickému správu životního prostředí.


Nábytkářský průmysl je nejen výhody tradičních odvětví v Shenzhen, je jedním z největších odvětví emisí shenzhen VOC pomocí povlaku asi 20.000 tun emisí těkavých organických sloučenin více než 10000 tun. Pro další zlepšení kvality atmosférického prostředí, v únoru letošního roku, obecní vláda vydala „Shenzhen atmosférický plánu na zlepšování kvality životního prostředí (2017-2020), zrušte město nábytkářský průmysl na konci června před úplným zákazem používání vysoce těkavých organických látek ve povlaku. Technické předpisy Shenzhen zvláštní ekonomické zóně „nábytek v hotových výrobků a surovin a pomocných látek škodlivý materiál stanovených mezních na“ bude 1. května, 2017 realizace druhé hranice fází provádění běžnými prostředky shenzhen výrobu nábytkových produkty procesu bude úplný zákaz použití rozpouštědla nátěry, lepidla a toxický prkno, striktně omezují jedovaté a škodlivé index obsahu zbytek.


Městští úředníci bytové komise pro životní prostředí řekl, v nábytkářském odvětví výroby úplné po modifikaci, vodou ředitelné emise těkavých organických sloučenin by měl snížit o více než 80% ve městě. Shenzhen nábytek výrobky se stanou domácí trh v pravém slova smyslu zeleného nábytku.


, Kompletní výrobní linky rekonstrukce co nejdříve, aby podporovaly nábytku podniky práce, obecní vláda změnila na dokončení výrobní linky podnikání poskytnout dotace, se očekává, že dotace standardy ke zvýšení 40% nákladů na podnikové výrobní linky modifikovaného vodou ředitelné.


Dvojice:Řada Shanghai Hotel Engineering A Commercial Space Launch Of 26, Shanghai New International Expo Centre Další:Ne