Inteligentní domácí trh pomalu vedou trh směrem k vědě a technologiím

- Apr 28, 2017-

Inteligentní domácí trh se vyznačuje výraznými výrobky, které mění náš každodenní život, společné stolní lampy a inteligentní inteligentní platooninsert, inteligentní regulátor teploty apod. Kromě tradičního produktu se také postupně objevuje na trhu určeném pro domácí mazlíčky nebo dítě Nových inteligentních domácích produktů, jako jsou například speciálně vyvinutá inteligentní kosti pro lidi Wang Xing, určená pro inteligentní umyvadlo hvězd, určená pro inteligentní dítě s roboty a tak dále. Jedním slovem je technologický pokrok všech druhů Inteligentních produktů se stává čím dál tím bohatším.

Ale s rozšířením inteligentního domácího trhu se stále více amerických začínajících podnikatelů zaměřovalo na tuto oblast a úspěšně získalo financování. Podle výsledku výzkumu CBInsight se ukázalo, že: ve Spojených státech, brzy získané začínající společnosti V oblasti kola inteligentního financování domácností (osivo nebo kolo A) v poměru k průměrné roční celkové částce všech předčasných finančních transakcí vzrostl z 52% v roce 2011 (v první polovině roku 2016) na 74% Tempo růstu o 22%. Navíc úspěch inteligentní domácnosti s kulatým startovním typem na počátku společnosti a počet pokračuje v růstu, a to od 16 v roce 2013, je až do roku 2010 průměrně 25 společností.

Timg.jpg

Dvojice:2017 Výstavní časový seznam domácích i zahraničních nábytků Další:Budoucnost celého vývoje hliníkových nábytku by se měla vyvarovat třeti minové oblasti