Údržba nábytku ze dřeva

- Jan 03, 2018-

Nábytek z masivního dřeva: snížení vlhkosti a praskání

V dnešní době se nábytek z masivního dřeva stává "drahouškou" ​​více a více rodin, ale mnoho spotřebitelů zná pouze ekologické výhody skutečného dřevěného nábytku, ale málo vědí o znalostech údržby nábytku ze skutečného dřeva.

Nábytek z masivního dřeva je ovlivněn různými klimatickými jevy se objevuje fenomén deformace a praskání, který může být zhruba rozdělen do dvou druhů okolností: jeden druh je bodové švy (dřevěný nábytek) praskliny v různých částech spojí dohromady otevřené štěpení je velké, ostatní je fenomén cracking povrchu nábytku. Země vydané "všeobecné technické podmínky dřevěného nábytku" mají zvláštní ustanovení, bodové švy, pokud jsou menší nebo rovny 2 mm patří k obecným vadám, nicméně obecně vady, pokud více než 4, patří k problémům s kvalitou.

Vysoce kvalitní dřevěné nábytek z masivního dřeva se zřídkakdy vyskytuje, a to i v případě, že se příležitostně nemusíte starat o to, že díky velkému značkovému nábytku máte mnoholetou záruku, celoživotní servisní údržbu, je běžný malý problém velmi snadný , a prostě nemůže vidět stopu opravy.

Severní zimní počasí je suché, zkuste zkrátit dobu otevřeného okna, zvýšit vnitřní vlhkost, to je nejen dobré pro majitele tělesného a duševního zdraví, pro údržbu nábytku z masivního dřeva má také velkou pomoc. Mnoho majitelů kamarádů mylně si myslí, že zimní otevírání okenních ventilátorů může dovolit pokles teploty uvnitř budovy, fenomén dřevařského nábytku se může také snížit přirozeně. Ve skutečnosti je největším důvodem, že dřevěné nábytkářské trhliny jsou vlhkost, nikoli teplota.

Vnitřní vzduch v zimě je velmi suchý, přidat funkci vytápění a klimatizace, kvalita nábytku z masivního dřeva je opravdu velmi velký test. Nábytek z masivního dřeva, jako je lidská kůže, ztrácí vlhkost a automaticky se smrští, když je vzduch extrémně suchý, což způsobuje malou prasklinku na povrchu. Proto by měl věnovat pozornost při výběru skutečného dřevěného nábytku, prozkoumat obsah vlhkosti materiálu nábytku deska opatrně může výrazně snížit pravděpodobnost, že výskyt povrch praskliny v budoucím procesu použití. Obecně řečeno, vlhkost dřeva je vhodnější pro severní počasí než 10%.


Dvojice:Transformace nábytkového průmyslu v roce 2017 Další:Venkovní pohodlné Bamboo Ratan nábytek Tipy údržby