Standardní racionální domácnosti Standard

- Jan 06, 2018-

Co je nejdůležitější pro "domácnost srovnávání enterprise" Tento problém, tento rok jsme dali vliv a pověst "značka", "jakost, výkon, zkušenosti", "záruční servis je perfektní", "" výrobkový trh sdílí čtyři možnosti . V loňském roce téměř 5 procent respondentů si vybral poprodejního servisu a 44 procent vybral značku vliv a pověst. Letos, "kvalita výrobku, výkonu, zkušenost" se stala nejpopulárnější možnosti, 56 % čtenářů si vybral to, kromě toho 33 % čtenářů si vybral "značka vliv a pověst". Produkty a služby jsou základní obsah poskytovaný domácí podniky. Pro spotřebitele enterprise poskytuje dobré produkty a služby, které je podnik benchmarku.

V "co si myslíš, že domácnosti nejvíce srovnávání služba enterprise by měl mít jaké charakteristické" problému 39 % vybral "dokonalé řešení problému a je zpětnou vazbu mechanismus, může rychle vyřešit problém", 28 % si vybral "dobré služby postoj, obsah služeb (bohatý". Jsou čtyři možnosti pro službu podobnou té, která je "kategoricky vyhrál", na rozdíl od jakékoli jiné téma. Pro spotřebitele neexistuje žádný velký rozdíl v kvalitě domácích produktů na trhu, služba se stala opatření, vyberou značky spotřebitelé mohou rychle řešit problémy, se kritérium pro testování systému celé služby enterprise. Kvalita služeb pochází z pověsti spotřebitelů a je důležitou součástí firemní reputace.

Ve volbě "benchmarking které většina by měly mít vlastnosti domácího oblečení firmy" a "srovnávání: co je nábytek obchod by měl mít vlastnosti" dva problémy, zajištění kvality, environmentální zdraví "stavebního procesu, rozumná cena"a"kategorie produktů je zajištěna kompletní, kvalitní, cenově dostupné"dvě možnosti vyhrát 78 % hlasů. Poskytuje dobré výrobky a služby budou vždy primární funkcí domovského podniku. Při zajišťování kvality, rozumná cena bude také důvod pro mnoho spotřebitelů na výběr.

Redwood průmysl je prosperující průmysl v posledních letech, ale spotřebitelé nevědí nic o hongmu podniky. V tomto roce nové "co si myslím, že srovnávání červené dřevo organizace, by měli mít jaké charakteristické většiny?" V problému 50 % spotřebitelů si vybral možnost "systému správy, suroviny Zaručená kvalita". Je třeba říci, že "baozhen baozhen" je nejzákladnější kvalitní nábytek palisandr. S rychlým rozvojem odvětví mahagonové je fenomén kvality a špatné kvality. Spotřebitelé jsou více touží pro integritu odvětví a odvětví je více standardizované.


Dvojice:Insight into the Trend, odrážet trend, vytvořit klasiku Další:Transformace nábytkového průmyslu v roce 2017