Stylový venkovní nábytek

- Nov 09, 2019-

Garden series 4 (1)

Kettal je značka nábytku založená v roce 1966. Společnost Kettal se sídlem v Barceloně ve Španělsku se specializuje na venkovní nábytek a kancelářský nábytek.

Nábytek společnosti Kettal má nadčasovou estetickou, funkční a expresivní integraci, kreativní vyjádření současné kultury, aby vznikající potřeby moderního života poskytovaly domácí řešení.

Stejně jako všechny dobré značky nábytku i Kettal spolupracuje s mezinárodně uznávanými designéry, jako jsou Patricia Urquiola, Ronan a Erwan Bouroullec, Rodolfo Dordoni, Doshi Levien, Jasper Morrison ... a tak dále.

Dnes jsem sbíral řadu venkovního nábytku se smyslem pro design této značky.


Outdoor sofa set


Tato kolekce je řada modulárních pohovek a stolů, které používají obdélníkové tvary, které mohou pojmout téměř jakoukoli situaci nebo prostor. Každý modul je navržen tak, aby byl velmi jednoduchý a má čistou barvu. Tyto jednoduché tvary a barvy mohou poté, co se shodují, společně vyjádřit velmi krásný prostor.


Garden series 1

Rectangular shape modular sofa


Rectangular shape modular sofa and table


Outdoor sun loungers


Dvojice:Design Share - Země Kreativní venkovní židle, které se vám líbí Další:Venkovní nábytek, který vydrží vítr a déšť, může být navržen s plným smyslem!