Letní údržba domácnosti, jak zabránit tomu, aby kvalitní nábytek byl nemocný

- Jun 19, 2017-

V současné době je mnoho rodinné pohovky, měkké postele USES textilní umělecký materiál, textilní umění je oproti kůži a masivní dřevo bude trvanlivější, ale v létě by také nemělo zanedbávat údržbu. Na jedné straně, když jsou znečištěny prachem, pískem a jinými suchými nečistotami, pokud jsou jemně podloženy nebo vakuově odsávány, čistí se jako zrna písku vhodným štětcem ke štětce, ale nepoužívejte tvrdé kartáče, takže Aby nedošlo k poškození hadříku. Pokud se na druhou stranu přidržíte nápoj, ovocná šťáva s papírovým ubrouskem, abyste otírali ruční vodu, můžete pokračovat a rozpustit s teplou vodou a neutrálním čisticím prostředkem, který chcete otřít, poté použijte čistou měkkou utěrku, kterou chcete otřít, nakonec sušení při nízkých teplotách .

Kromě toho, v létě teplo, lidé snadno pot, pot působí na povrch pohovky, postel, bude nejen koroze látky, také snadno množit bakterie, škodlivé lidskému tělu. Takže v létě používejte vysavač, který pravidelně absorbuje prach povrchu, pravidelně otřete mokrým ručníkem, což může zabránit vzniku bakterií. Podmíněný návrat lze koupit čistý eukalyptový olej nábytek čistý výrobek, je třeba pouze sprej, přírodní suché can. Vlhké teploty mohou také způsobit tvorbu plísní a uvědomit si vnitřní ventilaci.


Dvojice:Letní údržba domácnosti, jak zabránit vzniku dřevěného nábytku Další:Čínská stylová sedací souprava sedačka dává obyčejný smysl