Surreal nadrozměrný nábytek vyzařuje živou energii

- Nov 10, 2017-

EVNI je sbírka obrovského nábytku vyvinutého italským designérem Umberto Dattola. Umělec vytváří všechny druhy dřevařských prací, které kombinují tesařství a design. Pro tento projekt vzal staré kusy nábytku a přeměnil je do těchto jedinečných, živých kusů. Nadměrný nábytek byl poprvé odhalen v Milánském designovém týdnu a připomíná fantasy scénu, jako něco přímo z Alice v říši divů.


EVNI je projekt, který dává život a výraz jiným neživým předmětům. Prostřednictvím práce Dattola zkoumá možnost, že každodenní předměty absorbují emoce a přenášejí tyto pocity v průběhu života. Dattola vysvětluje: "Co z našich vášní zůstává v předmětu během našeho života? Můžeme se domnívat, že nás během našeho života následují nějaké předměty, které pohlcují naše vášně, chvíle štěstí a chvíle smutku? Otázka zní: Jsme si jisti, že všechny naše pocity projíždějí bez jakéhokoli vlivu kolem nás? "Konečný výrobek se zdá, že má svůj vlastní život. S dlouhými, zvlněnými nohami vypadají surrealistické kousky, jako kdyby se mohly vstát a v každém okamžiku vyběhnout.

1iE6ydzYeKFhfKxycZ0t_1082120088.jpeg

Dvojice:Swinging Couch poskytuje maximální relaxaci v přírodě Další:Útulný Chunky Knit křeslo je obří tkané místo, které si můžete pohodlně ponořit se do